Reklama

Máme pre vás tip na darček: cool smartfón Coolpad Porto

Zdroj | Coolpad
PR článok
Zdroj | Coolpad
Zdroj | Coolpad

Byť cool nemusí byť vôbec ťažké. Stačí mať so sebou vždy ten správny smartfón. Taký, čo má štýl, spravíte ním skvelú selfie, má dlhú výdrž batérie a navyše ním môžete ovládať domácu elektroniku.

Zdroj | Coolpad

Elegantný štíhly dizajn
Smartfón Coolpad Porto so 4,7-palcovým IPS displejom, s výbornou viditeľnosťou a verným podaním farieb, má hrúbku na okrajoch iba 4,8 mm a jeho najhrubšia časť meria len 7,9 mm. Dizajn tohto smartfónu je svieži a mladícky. Ergonomicky riešená zadná zaoblená časť a ľahké materiály, pri celkovej hmotnosti smartfónu 119 g, robia z neho priam umelecké dielo. Zaujímavosťou je zadný kryt, vyrobený zo semienok kešu orieškov, vďaka čomu je na dotyk príjemný a nezanecháva na svojom povrchu odtlačky.

Zdroj | Coolpad

Skvelé fotky? Žiadny problém
Coolpad Porto poteší dvojicou kvalitných fotoaparátov. Hlavný 8 Mpx s AF a LED prisvetlením ponúka množstvo režimov a nastavení. Rozpozná nie len tvár, ale aj úsmev snímanej osoby a s HDR hravo odfotíte aj zábery v protisvetle. Ak sa radi hráte s nastaveniami fotoaparátu, príde vám vhod režim PRO, pri ktorom záber manuálne zaostríte, či nastavíte ISO, expozíciu, alebo WB. A video zaznamenáte vo Full HD rozlíšení. S prednou 5 Mpx kamerou so širokouhlým objektívom (28 mm), prepúšťajúcim dostatok svetla (f/2.2), sa do záberu zmestíte aj s priateľmi a užijete si zábavu pri vytváraní selfie.

Zdroj | Coolpad

Diaľkový ovládač v LTE smartfóne
Perličkou smartfónu Coolpad Porto je implementácia infračerveného portu, vďaka ktorému môžete ovládať televízor, DVD prehrávač, alebo inú domácu elektroniku. Stačí na to niekoľko kliknutí a nastavenie správneho zariadenia. O plynulý chod smartfónu sa stará nie len výkonný procesor Qualcomm, ale aj OS Android 5.1.1 so štýlovou nadstavbou CoolUI. S Porto môžete surfovať v sieťach LTE a sledovať obľúbené seriály, počúvať online hudbu, alebo streamovať videá. Napísaním písmena na displeji v pohotovostnom režime spustíte niektorú z predvolených aplikácií. Pri tom všetkom sa nemusíte báť o nedostatok energie. Postará sa o ňu 1 800 mAh batéria.

Zdroj | Coolpad

Smartfón Coolpad Porto môže byť váš už za 139 €. Dostupný je za výhodnú cenu aj u operátora O2. Ak sa o zariadeniach Coolpad chcete dozvedieť viac, navštívte aj facebookovskú stránku Coolpad Slovensko.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.