Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čítačka kníh Amazon Paperwhite 4 je teraz lacnejšia až o 95 €

Čítačka kníh Amazon Paperwhite 4 je teraz lacnejšia až o 95 €
Zdroj | Amazon
Richard Pliešovský
Čítačka kníh Amazon Paperwhite 4 je teraz lacnejšia až o 95 €
Zdroj | Amazon
Zdroj | Amazon

Čítačky kníh sú vynikajúcim spoločníkom každého milovníka kníh. Okrem ich praktickej stránky má význam aj ich ekologický prínos – stovky až tisícky kníh, ktoré si do nej zmestíte ušetria poriadny balík papiera.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Kindle Paperwhite 4 od Amazonu nepatrí medzi najnovšie modely, ale našťastie pri týchto druhoch zariadení to nie je dôležité. Čítačka prešla oproti predchádzajúcej generácii optimalizáciou, je ľahšia a menšia. Okrem toho je vodoodolná (IPX8), takže môžete čítať aj pri vode a vďaka dlhej výdrži čítačku často nabíjať nebudete.

Zdroj | Amazon

Do zariadenia sa zmestí viac ako tisíc kníh, čo je viac, ako mnohí prečítajú za celý svoj život.

E-Ink displej sa približuje ku kvalite papiera, takže vás nebudú bolieť oči ani pri dlhšom čítaní. Obrovskou výhodou oproti tabletom či smartfónom je skvelá viditeľnosť i na priamom slnku. Integrované podsvietenie zabezpečí pohodlné čítanie, kdekoľvek budete potrebovať.

Zdroj | Amazon

Rozlíšenie 6-palcového displeja je 1 448 x 1 072 px, hmotnosť zariadenia je príjemných 182 g. Výdrž na jedno nabitie je 6 týždňov, bezdrôtovú konektivitu zabezpečuje Wi-Fi a Bluetooth.

Pozrite si

Ako si posielať a konvertovať e-knihy do Amazon Kindle?

Cena čítačky kníh Amazon Kindle Paperwhite 5 sa pohybuje okolo 200,60 €. Ak sa ale pozorne poobzeráte, zistíte, že si ju viete kúpiť i za skvelých 104,97 €, to je zľava vo výške 47,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.