Reklama

CINEMOOD – miniatúrny projektor pre celú rodinu

Zdroj | CINEMOOD
Stanislav Vinc
Zdroj | CINEMOOD
Zdroj | CINEMOOD

V dnešnej dobe má takmer každý člen rodiny nejaké zariadenie, na ktorom môže sledovať YouTube či Netflix, no veľkému obrazu z projektora sa nevyrovná nič. To je idea, ktorá stojí za miniatúrnym projektorom CINEMOOD.

Miniatúrne projektory nie sú na trhu žiadnou novinkou, no CINEMOOD nie je len obyčajný projektor. Okrem toho, že dokáže premietať zo vzdialenosti 3,65 m obraz s uhlopriečkou až 150 palcov, funguje aj na batérii, ktorá má poskytovať výdrž až 5 hodín.

Pozrite si

TV alebo projektor – ktorý kedy a kde vyhráva?

Prehrávaný obsah do projektora môže prúdiť cez Bluetooth, no CINEMOOD tiež dokáže streamovať videá, filmy a seriály cez Wi-Fi priamo zo služieb YouTube, Netflix.

Pre deti je v projektore dokonca zabudovaných 45 elektronických Disney kníh, 20 rôznych Disney videí, 89 rozprávok, 40 zvukových rozprávok, 20 elektronických kníh od rôznych autorov a 6 detských tieňových hier. Deti si navyše projektor zamilujú vďaka vymeniteľným obalom, ktoré odomknú ďalšie epizódy obľúbených detských seriálov.

Zdroj | CINEMOOD

Filmy a seriály sa dajú stiahnuť do internej pamäte s kapacitou 32 GB, takže projektor poslúži aj pri stanovaní, alebo na chate. Projektor navyše nie je len kompaktný, ale aj tichý. Chladiť sa totiž dokáže aj bez vetrákov, ktoré pri bežných projektoroch niekedy prehlušia aj tiché filmové scény. Bonusom je možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS, kde dokonca nechýba ani podpora Apple Watch.

Zdroj | CINEMOOD

Po zvukovej stránke CINEMOOD poskytuje štandardný 3,5-mm jack na pripojenie reproduktorov alebo slúchadiel, no zvuk dokáže odosielať aj cez Bluetooth. Prítomný microUSB port slúži na nabíjanie, no s použitím USB OTG adaptéru podporuje aj USB kľúče. Podpora protokolu Chromecast zatiaľ chýba, no výrobca naznačil, že by v budúcnosti mohla byť pridaná softvérovou aktualizáciou.

Zdroj | CINEMOOD

CINEMOOD je v predaji za 399 dolárov cez oficiálnu stránku a tiež cez Amazon. Obaly s bonusovými epizódami seriálov stoja 44,99-49,99 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.