Reklama
  • #iOS
  • 1 min.
  • 21.11.2013

Chromic – profesionálne video filtre pre iPhone

Marek Šimunek

Dnešná aplikácia sa volá Chromic a podobne ako nespočetné množstvo iných aplikácií v App Store prináša filtre. Tentokrát však nebudeme upravovať fotografie, ale videá a to navyše takmer zadarmo!

Chromic

STIAHNITE SI aplikáciu Chromic v App Store

Fotografické filtre sú hitom od doby kedy sa Instagram zmenil na fenomén modernej doby. Práve Chromic je aplikácia, ktorej cieľom je aby aj videá z vášho iPhonu mohli pôsobiť efektnejšie vďaka filtrom. Aplikácia je dostupná zadarmo v App Store, pričom vo svojej bezplatnej verzii ponúka osem filtrov. Ich aplikácia je jednoduchá, rovnako ako minimalistické prostredie aplikácie. Vyberiete si video z vášho albumu, prípadne ho priamo pomocou aplikácie natočíte a okamžite môžete aplikovať filter.

Nechýba náhľad na to, ako bude video po aplikovaní filtra vyzerať. Následne môžete video exportovať do albumu. Bohužiaľ možnosti úpravy dĺžky videa, alebo jeho priame zdieľanie na sociálnych sieťach aplikácia nepodporuje. V aplikácii si môžete za 4,49 € zakúpiť celú sadu 54 doplnkových filtrov, alebo si za 0,89 € vybrať zo šiestich sád po deviatich filtroch.

Chromic

Chromic

Hodnotenie: 7/10

Veľkosť: 13,8 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.