Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Chladnička Samsung Family Hub 3.0 prepojí celú domácnosť

Chladnička Samsung Family Hub 3.0 prepojí celú domácnosť
Zdroj | Samsung
Imrich Maťo
Chladnička Samsung Family Hub 3.0 prepojí celú domácnosť
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Nie len LG predstavilo na výstave CES 2018 v Las Vegas inteligentné kuchynské spotrebiče budúcnosti, ale aj jeho domáci i svetový konkurent Samsung ukázal novinky (aj) z tejto oblasti. Jednou z najzaujímavejších je nová, tretia generácia inteligentnej chladničky Samsung Family Hub 3.0.


Tá dokonca získala na veľtrhu CES 2018 ocenenie Best Innovation. Čím si to vyslúžila? Chladničky Family Hub 3.0 (2018) ponúknu širokú škálu inteligentných funkcií. Tie vám umožnia robiť veci, ktoré doposiaľ neboli možné.

Pozrite si

Samsung uviedol novú generáciu inteligentných chladničiek Family Hub 2.0

https://www.youtube.com/watch?v=imLpojNdNvo

Tak napríklad, synchronizácia zásob potravín s prípravou pokrmov, lepšia prepojenosť a organizovanosť členov rodiny a ponuka pokročilej zábavy. Vďaka hlasovému ovládaniu Bixby a integrácii ekosystému SmartThings pre internet vecí spoločnosti Samsung je chladnička Family Hub intuitívnejšia a inteligentnejšia.

Zdroj | Samsung

Táto integrácia vám umožní ovládať a monitorovať vašu prepojenú domácnosť z 21,5-palcového dotykového displeja chladničky Family Hub, nakoľko aplikácia SmartThings prirodzene prepája Family Hub so stovkami zariadení Samsung a od ďalších kompatibilných výrobcov.

Pozrite si

LG predstavilo ThinQ, kuchynské spotrebiče budúcnosti

https://www.youtube.com/watch?v=IaZt5v-RK7M

Family Hub vám tiež pomôže lepšie hospodáriť s potravinami. Odkiaľkoľvek si totiž môžete pomocou aplikácie View Inside prezrieť obsah svojej chladničky. Aplikácia Meal Planner, ktorá je novo uvedená v roku 2018, vašej rodine na základe chuťových preferencií, diétnych obmedzení a trvanlivosti potravín ponúkne recepty na prípravu jedál.

Zdroj | Samsung

Členovia rodiny môžu na chladničke Family Hub medzi sebou zdieľať svoje kalendáre, fotografie a poznámky. Hlasový asistent Bixby rozpozná vaše jednotlivé hlasy a na základe preferencií ponúkne personalizované informácie. Takže keď sa Bixbyho opýtate, čo je nové, ponúkne vám prečítanie posledných správ, predpoveď počasia aj aktualizované záznamy z kalendára presne podľa vašich potrieb. Priamo z displeja chladničky môžete aj posielať správy s obrázkami.

Pozrite si

Samsung Family Hub 2.0 – šetrite na túto parádnu chladničku

Výraznou novinkou chladničky Samsung Family Hub 3.0 (vybraných modelov) je integrácia reproduktorov AKG prémiovej kvality. Škoda, že oficiálna tlačová správa neprezrádza viac o ich parametroch.

Nová generácia chladničiek Samsung Family Hub 3.0 bude k dispozícii od jari tohto roku.

Zdroj