Reklama

Chcete odolné smart hodinky? Amazfit T-Rex Pro sú teraz o takmer 40 % lacnejšie

Zdroj | Amazfit
Michal Sobek
Zdroj | Amazfit
Zdroj | Amazfit

Modelov smart hodiniek na trhu je skutočne veľa a pre rôzne skupiny ľudí. Niektorí preferujú čistú eleganciu, ale druhým zase môže vyhovovať robustný a odolný dizajn. Práve k nim patrí aj model Amazfit T-Rex Pro, ktorý je aktuálne so zľavou takmer 40 %.

Ide skutočne o robustné hodinky určené skôr na mužské zápästie. K tomu sa pridáva aj poriadna odolnosť na úrovni 10 ATM. Konkrétne rozmery sú 47,7 x 47,7 x 13,5 mm s hmotnosťou 59 gramov. Remienok má ale špeciálne uchytenie, ktoré podporuje ešte vyššiu odolnosť. Hodinky majú viac ako 15 vojenských certifikácií.

Vpredu sa nachádza 1,3-palcový AMOLED panel s rozlíšením 360 x 360 pixelov. Luneta vystupuje nad okolitý povrch, takže displej je chránený aj takouto formou. Dobrou správou je aj podpora Always-on režimu, to však môže mať negatívne dopady na nižšiu výdrž batérie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Tá má v tomto prípade 390 mAh, čo by podľa slov výrobcu malo stačiť na 18 dní bežného používania, a to je naozaj skvelá výdrž. V balení sa potom nachádza aj magnetická nabíjačka s koncovkou USB-A.

Smart hodinky Amazfit T-Rex Pro dokážu merať tep srdca, okysličenie krvi, ale aj spánok. K tomu sa pridáva zaznamenávanie krokov, spálených kalórií a ďalšie údaje. Zariadenie je schopné merať až 100 športových aktivít a nechýba ani GPS modul. Ten zahŕňa aj lokalizačné systémy ako GLONASS, BeiDou a Galileo.

Vo vnútri sa nachádza vlastný operačný systém, ktorý je prehľadný a postavený na gestách. Nie je tu však možnosť doinštalovania ďalších aplikácií, volania ani použitia NFC na platenie. So všetkým ostatným vás hodinky uspokoja, pričom na svoje si prídu hlavne aktívne založení používatelia.

Smart hodinky Amazfit T-Rex Pro majú stanovenú maloobchodnú odporúčanú cenu 169,99 eur, no aktuálne ich viete zohnať už za 106,04 eur, čo predstavuje úsporu 63,95 eur alebo aj 37,5 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.