Reklama

Chcete nakrúcať krajšie videá? Stabilizátor DJI OM 5 teraz kúpite lacnejšie

Zdroj | DJI
Stanislav Vinc
Zdroj | DJI
Zdroj | DJI

Vlajkové smartfóny už dokážu ohúriť aj svojou vstavanou optickou či senzorovou stabilizáciou, no pokiaľ chcete vaše videá aj tak posunúť ešte o úroveň vyššie, na rad prichádzajú stabilizátory. Ten najznámejší, DJI OM 5, teraz kúpite so zľavou takmer 19 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Spoločnosť DJI dobila svet svojimi dronmi, kamerami a stabilizátormi, ktoré umožňujú aj začiatočníkom vytvárať zdanlivo profesionálne zábery. Najnovšia generácia stabilizátora určeného pre smartfóny so sebou navyše priniesla aj ďalšie vylepšenia, ktoré vám spríjemnia napr. aj tvorbu selfie záberov z výletov.

Zdroj | DJI

DJI OM 5 je mechanickým stabilizátorom, ktorý vám umožní udržať smartfón vždy v jednej rovine a vytvárať tak plynulé zábery, či už natáčate alebo fotografujete na výšku, alebo na šírku. Prechod z jednej orientácie do druhej, prechod medzi fotením a natáčaním alebo prechod zo zadnej kamery na prednú, je vďaka ergonomickému dizajnu otázkou jediného stlačenia.

Stabilizátor je po softvérovej stránke navyše obohatený o rôzne kreatívne režimy, od automatickej panorámy cez dynamické priblíženie až po funkciu ActiveTrack 4.0, ktorá vám umožní označiť objekt či osobu na zábere, aby ho stabilizátor automaticky sledoval.

Nový DJI OM 5 sa od svojich predchodcov odlišuje aj tým, že jeho súčasťou je po konštrukčnej stránke aj selfie tyč. Nakrúcanie selfie videí, ale aj tvorba klasických selfie fotiek, je tak s týmto stabilizátorom výrazne jednoduchšia ako predtým. Kĺb nad touto teleskopickou tyčou vám navyše umožní dať si hlavnú časť stabilizátora do prakticky ľubovoľného uhla.

Praktický je taktiež magnetické uchopenie smartfónu, vďaka čomu môžete smartfón rýchlo zložiť a opäť nasadiť na stabilizátor podľa potreby. DJI v tomto prípade upustilo od možnosti dať si na smartfón trvalú magnetickú nálepku, namiesto toho v balení nájdete rozťahovacie „klepeto“, do ktorého sa bez problémov zmestia aj väčšie smartfóny (aj s obalom).

DJI OM 5 je štandardne v predaji za cenu 159,00 €. Aktuálne si ho ale môžete zakúpiť už o 30 € lacnejšie. Aktuálne ponuky nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.