Reklama

Chcete najnovšie AirPods Pro s USB-C? Teraz ich kúpou ušetríte až 20 %!

Zdroj | Apple
Michal Sobek
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Niet sa trhu ikonickejších bezdrôtových slúchadiel ako práve AirPods od Apple. Práve tie totiž odštartovali tento úspešný segment. Najnovší model je aktuálne v 20-percentnej zľave.

Konkrétne máme na mysli model AirPods Pro 2. generácie, ktorý už konečne vymenil konektor Lightning za univerzálne USB-C. Dizajn sa prakticky od prvej generácie Pro modelu nezmenil, iba pribudol reproduktor na puzdre, aby ste ich mohli lepšie nájsť.

Obsah pokračuje pod reklamou

Inak sú to stále bezdrôtové slúchadlá so stopkou, ktorá okrem batérie ukrýva aj dotykovú tlakovú plochu, cez ktorú ovládate hudbu, resp. meníte úroveň hlasitosti. Nechýba certifikácia IP54 proti striekajúcej vode.

Slúchadlá obsahujú špeciálny čip Apple H2, ktorý má na starosti zvuk, aby bol čo najpresnejší. Taktiež tu máme vylepšené aktívne potlačenie okolitých ruchov (ANC) a aj ambientný režim. K dispozícii je aj priestorový zvuk Spatial Audio.

Pozrite si

Apple nepredstavil nové AirPods Pro, iba tie minuloročné dostanú USB-C krabičku

Čo sa týka výdrže, tak tá sa pohybuje na úrovni okolo 6 hodín, puzdro by malo dodať ďalších 24 hodín. Nabíjať však môžete okrem USB-C aj bezdrôtovo, napríklad nabíjačkou od smart hodiniek Apple Watch.

Slúchadlá Apple AirPods Pro 2. generácie s USB-C boli predstavené len v septembri 2023 za cenu 299 eur. Teraz ich však viete kúpiť už za 239 eur, čo predstavuje úsporu 60 eur alebo aj 20 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.