Reklama

Chcete doma obra?! 85" Hisense kúpite lacnejšie o DPH

Zdroj | Hisense
Števo Porubský
Zdroj | Hisense
Zdroj | Hisense

Chcete mať doma fakt obra? Našli sme pre vás jeden z najväčších a zároveň najdostupnejších 4K Ultra HD televízorov na našom trhu. A teraz je lacnejší o DPH, teda 20 %.

Presnejšie o 22,2 %, ale o to lepšie. Televízor s uhlopriečkou 2,16 m nemá doma každý a teraz je za takú cenu, o akej sa vám ani nesnívalo. Prezradím rovno na začiatku, necelých 1 400 €.

Zdroj | Hisense
Obsah pokračuje pod reklamou

Za túto cenu sme si pred rokom kupovávali 65″ televízory a boli sme za také ceny radi. Dnes? Pokojne za ňu kúpite 75″ model, no ak sa objaví 85″ model a fakt chcete doma obra, tak niet o čom. Obra nespomínam náhodou. Pre predstavu, rozmery Hisense 85A6BG sú 1 903 x 1 094 x 85 mm a hmotnosť úctyhodných 41 kg! Bez stojanu. Balenie váži až 60 kg! Je tak veľký a ťažký, že výrobca mu dal zozadu dokonca úchyty pre istejšie prenášanie.

Zdroj | Hisense

Verím, že už máte predstavu o akom „drobčekovi“ sa bavíme. Teraz k jeho špecifikácii. Televízor Hisense 85A6BG má 84,6″ VA LCD displej s priamym podsvietením a 50 Hz frekvenciou. Ponúka rozlíšenie 3 840 x 2 160 px, 8+2 bit farebnú hĺbku, 30-bitové farby a podporu Dolby Vision, ale aj HDR10 či HLG. O chod sa postará procesor s podporu umelej inteligencie, ktorý ju využíva aj na upscalovanie obrazu.

Pozrite si

Telky, ktoré už radšej nekupujte, nedávajú zmysel

Poteší aj podpora DTS Virtual: X zvuku. Zvuk má na starosti stereo systém s výkonom 2x 15 W. Operačným systémom je VIDAA 5.0 s množstvom aplikácií, medzi ktorými nechýbajú ani lokálne služby ako Voyo, Lepšia TV, Sledovanie TV, Antik TV apod. Samozrejmosťou sú ale appky ako Netflix, YouTube, Disney+, Apple TV+ atď. HBO Max žiaľ nie (ďakujeme za upozornenie). Televízor je okrem diaľkového možné ovládať aj hlasom či cez mobilnú appku.

Zdroj | Hisense

Nebol by to moderný televízor ak by nemal herný či športový režim, pričom AI sa vie starať o automatické rozpoznanie a nastavenie obrazu. Poteší aj Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 či HDMI 2.1 eARC s ALLM a VRR, hoci má len 3 HDMI porty.

Hisense 85A6BG dnes viete kúpiť za cenu necelých 1 400 €. Pri príchode na trh novinka stála o 400 € viac čo je 22,2 %.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

V predaji a rovnako za veľmi priaznivé ceny sú aj ďalšie uhlopriečky zo série A6GB od Hisense.

Obsah pokračuje pod reklamou

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.