Reklama

Chceli by ste pec na pizzu a zmrzlinovač v aute? Pripravte si viac ako 10 000 €

Zdroj | Lexus
Richard Pliešovský
Zdroj | Lexus
Zdroj | Lexus

Aj vás počas letných večerov trápi otázka, či je Lexus dostatočne luxusný? Nie ste sami, takých je vás oveľa viac, no máme pre vás veľmi dobrú správu.

Známa značka sa spojila s ďalšou špičkou vo svojej triede, so spoločnosťou Monogram, aby predstavili unikátne riešenie pre Lexus GX.

Monogram je prémiová značka spotrebičov General Electric, takže je ideálnym partnerom, pre každého, kto si chce premeniť svoje luxusné SUV na nezvyčajnú mobilnú kuchyňu na štyroch kolesách. Zrejme tušíte, že nepôjde o lacnú zábavku, práve naopak.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Lexus

Ak si chcete vychutnať kvalitne pripravené, čerstvé pokrmy, musíte investovať do spotrebičov oveľa viac ako 10 000 dolárov. Len 30″ Smart Flush Hearth Oven pec, ktorá sa nainštaluje do batožinového priestoru vyjde na 9 000 dolárov.

Zdroj | Lexus

Najlacnejšia položka je za 1 500 dolárov, je to vyhrievaný lis na ľad Monogram Forge. Má ísť o nevšedné zariadenie, ktoré dokáže vyrobiť dokonalú guľu ľadu za necelých 60 sekúnd. Funguje to tak, že nahreje zamrznutú kocku ľadu do obrysu gule.

Zadné dvere sú prerobené a obsahujú unikátnu sadu s barovými nástrojmi a pec na pizzu. Vymenili sa aj bočné okná, tie zmizli a nainštalovali sa tam pevné panely. Všetko je na prvý pohľad prepychové, jemne zdobené prešívanou kožou. Ak by ste náhodou potrebovali ďalší chladiaci priestor, nájdete ho v zadnej časti na konzole.

Zvyšok SUV-čka je ozdobený farebnou schémou z nehrdzavejúcej ocele, čiernymi prvkami a mosadzou, ktoré dopĺňajú zlaté odznaky so zlatými akcentami a hrotmi, ktoré odkazujú na rukoväte psotrebočov značky Monogram.

Na pozadí prešívanej ťavej kože vytvára stredová konzola po celej dĺžke štyri samostatné časti na sedenie. Pasažieri majú zo zadných sedadiel prístup k zásuvke s chladiacim boxom.

Ako vidíte, ide naozaj o unikátnu prerábku a zrejme si ju bežný milovník prírody, piknikov, či kempovania nevyberie. Každopádne ide o zaujímavú ukážku toho, čo sa dá z jedného SUV-čka urobiť.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.