Reklama

Cestujete do totálnej exotiky? Pomôcť môže globálna SIM karta

Zdroj | unsplash/Toa Heftiba
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Toa Heftiba
Zdroj | unsplash/Toa Heftiba

Leto je v plnom prúde, čo pre väčšinu z nás znamená poriadna dovolenka. Neraz sa preto rozhodneme ísť aj do úplnej exotiky, kde môžeme spoznať iné krásy sveta. Ako sa ale v takejto lokalite dovolať domov?

Existuje množstvo riešení, nás ale zaujalo to s jednoduchým a výstižným názvom OneSimCard. Tá ponúka dokopy až štyri možnosti SIM karty, ktoré sa líšia v počte krajín, pričom jedno riešenie je aj v podobe eSIM.

TarifUniversal SIMExpeditioneSIMeSIM Asiana
Krajiny s hlasovými správami a SMS180+200+160+
Krajiny s bezplatnými prichádzajúcimi hovormi120+100+120+
Krajiny s prichádzajúcimi SMS zdarma180+200+160+30+
Krajiny s dátovými službami140+170+140+30+
Cena29,95 dolárov34,95 dolárov9,95 dolárov9,95 dolárov
Obsah pokračuje pod reklamou

Zaslaná SIM karta má podobu klasickej veľkej SIM karty, ale dá sa z nej po častiach oddeliť, aby sa z nej stala Mini, resp. Nano SIM karta. Zaslanie je bezplatné len na územie USA, takže za dovoz na Slovensko si budete musieť priplatiť.

Pri každom type tarifu máte presne rozpísané cenníky a ďalšie výdaje. Už je len na vás, ako si danú službu nakonfigurujete. Napríklad si tam môžete zvoliť aj výšku kreditu, ktorý vám na danú SIM kartu bude pripísaný.

Zdroj | unsplash/Krys Amon

Ide o komplexnú a premyslenú službu, ktorú by ste mali rozhodne zvážiť. Oproti bežnému roamingu môžete ušetriť pokojne aj stovky eur. Tak hor sa na dobrodružstvá!

Ak vám ale na vašich dobrodružstvách stačia len dáta, potom dávame do pozornosti službu Airalo. Služba je riešená čisto len vo forme eSIM karty, tým pádom absolútne neriešite zaslanie karty a s tým spojené aj poštovné.

Pozrite si

Cestujete mimo EÚ? Takto ušetríte na dátovaní aj stovky eur!

Stačí si aplikáciu Airelo stiahnuť, vybrať destináciu, nainštalovať eSIM a následne ju aj aktivovať. V bohatej ponuke Airalo si môžete zvoliť lokálnu, regionálnu alebo globálnu eSIM kartu. Airalo navyše ponúka viac ako 200 krajín sveta. V každej ponuke máte rôzny čas trvania vášho programu a aj počet dát, ktoré môžete minúť. Viac už v samostatnom článku.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.