Reklama

CES 2015 | D-Link postráži vaše deti a ochráni dom pred zlodejmi!

Marek Šimunek

D-Link DIY Security

Spoločnosť D-Link samozrejme nemohla na výstave CES 2015 chýbať a okrem routera s unikátnym dizajnom predstavila aj príslušenstvo pre inteligentné domy. Medzi novinkami, ktoré na tejto scéne D-Link priniesol nájdeme napríklad hub DCH-G020, ktorý ako prvý komunikuje s Wi-Fi a Z-Wave zariadeniami súčasne. Jednoducho tento hub pripojíte do vášho routera a zariadenia, ktoré s hubom komunikujú pomocou spomínaných protokolov môžete jednoducho ovládať cez aplikáciu mydlink pre iOS a Android.

D-Link DIY Security DCH-G020

D-Link DIY Security DCH-G020

D-Link DIY Security DCH-Z110

D-Link DIY Security DCH-Z110

POZRITE SI
CES 2015 | Wi-Fi router od D-Link je ako neprekonateľný ježko
CES 2014 | D-Link DCS-825L dozrie na vášho drobčeka a ešte mu zaspieva aj uspávanku

Samozrejme hub nie je všetko a tak okrem neho predstavil D-Link aj sériu nových Z-Wave senzorov, ako je napríklad DCH-Z110 pre snímanie otvorenia a zatvorenia dverí, či snímače pohybu. Medzi novinkami nechýbajú ani modernizované Wi-Fi senzory, ako je napríklad senzor vody DCH-S160 , alebo siréna DCH-S220.

D-Link DIY Security DCH-S220

D-Link DIY Security DCH-S220

D-Link DIY Security DCH-S160

D-Link DIY Security DCH-S160

Okrem tohto všetkého sa aktualizácie dočkala aj Wi-Fi kamera DCS-855L, ktorá nahradí starší model DCS-825L a využijete ju okrem kontroly priestoru aj ako pestúnku. Okrem HD videa, či nočného videnia totiž umožní prehrávať uspávanku, ktorá pomôže vašej ratolesti ešte lepšie zaspať. Samozrejme snímané video môžete nahrávať na sieťový disk, alebo do cloudu. Všetky novinky, ktoré D-Link predstavil pre bezpečnejšiu a inteligentnejšiu domácnosť sa do predaja dostanú už v priebehu prvého štvrťroku 2015.

D-Link DIY Security DCS-855L

D-Link DIY Security DCS-855L

Foto: D-Link

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.