Reklama

CES 2015 | Acer Revo One – multimediálne centrum, či domáci miláčik?

Marek Šimunek

Nielen spoločnosť HP si na výstavu CES 2015 priniesla kompaktný počítač s milým dizajnom. Svoju verziu predstavila aj spoločnosť Acer a musíme uznať, že ich model Revo One, pôsobí skutočne milo. Ak ho teda využijete ako multimediálne centrum pre vašu domácnosť, svojim vzhľadom určite nebude kaziť dojem z vašej obývačky.

Acer Revo One

POZRITE SI
CES 2015 | Acer V17 Nitro bude vybavený unikátnym ovládaním RealSense
CES 2015 | Acer borí mýty o tom, že chromebook musí byť malý

Revo One totiž bol už od začiatku koncipovaný ako centrum pre multimediálnu zábavu, preto nie je prekvapením jeho dizajn, ale ani jeho rozmery. Aj napriek tomu sa však jedná o veľmi dobre vybavený počítač, ktorý ponúkne procesory Intel Core-i3, či Core-i5 a vďaka HDMI a DisplayPortu zvládne zobrazenie na dvoch monitoroch súčasne a to dokonca v 4K rozlíšení. Poteší aj 7.1 kanálový zvuk, takže sledovanie filmov bude zábava.

Acer Revo One

V počítači Revo One nájdete dvojicu SATA konektorov pre pripojenie diskov, pričom každý z nich pojme disk s kapacitou až 2 TB, takže vo výsledku môžete mať vo svojom domácom centre až 4 TB priestoru pre filmy a multimédiá. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie Bluetooth, ale poteší aj Wi-FI v štandarde 802.11ac. Okrem toho na tomto „krpcovi“ nájdete aj dvojicu USB 3:0 portov, ktoré sú doplnené rovnakým počtom USB 2.0, čítačku SD kariet, alebo Ethernet port.

Acer Revo One

Acer Revo One podporuje aj službu Acer BYOC (Bring Your Own Cloud), pomocou ktorej môžete pristupovať k vami vytvoreným cloudovým riešeniam. Novinka sa začne predávať už v marci tohto, pričom cena modelu Revo One RL85 je stanovená na 269 eur.

Foto: Acer

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.