Reklama

CES 2014 | ZTE Grand S II pozná hlas celej vašej rodiny

Dominik Fúsek

Výrobca ZTE si na výstavu do Las Vegas okrem multifunkčného projektora priniesol aj niekoľko smartfónov, resp. phabletov. Asi najzaujímavejším je nový Grand S II.

ZTE Grand S II

Nástupca svojho predchodcu pekne prekonáva vo viacerých oblastiach. Displej narástol na uhlopriečku 5,5“ pri Full HD rozlíšení, procesor bol povýšený na špičkový Snapdragon 800 (štyri jadrá, 2,3 GHz), operačná pamäť pojme 2 GB, fotoaparáty majú 13 a 2 Mpx.

ZTE Grand S II

Obrovským krokom vpred je nárast kapacity batérie z 1 780 na príjemných 3 000 mAh – pri hrúbke 9 mm je to fajn. Úložisko si pamätá 16 GB dát, prítomnosť microSD slotu vo finálnej verzii nie je známa.

ZTE Grand S II

Zaujímavosťou oproti konkurenčným vlajkovým lodiam bude iste cena (i keď dostupnosť pre náš trh nepoznáme) a tiež systém až troch mikrofónov, ktoré spoločnými silami potláčajú šum najmä pri telefonovaní.

ZTE Grand S II

Kvalitný záznam zvuku iste nájde uplatnenie aj pri softvérovej inovácií, akou je možnosť rozpoznávať hlas hneď niekoľkých ľudí. Váš smartfón tak môže odomknúť aj rodina či priatelia. Hlasom môžete ovládať aj fotoaparát či režim v aute. Hlasové ovládanie sa tak dostáva na novú úroveň.

ZTE Grand S II

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: TECHBOX, ZTE

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.