Reklama

CES 2014 | Zosadí trojica nových Sennheiser slúchadiel pre DJ-ov ikonu?

Marek Šimunek

Slúchadlá Sennheiser HD25 sú medzi DJ-mi hotovou ikonou a oproti konkurencii obstoja aj napriek tomu, že sa vyrábajú už viac ako 25 rokov. Sennheiser sa však nebráni tomu, aby priniesol celú novú sériu, ktorá je vraj inšpirovaná práve ikonou HD25.

Sennheiser HD8 DJ

Sennheiser HD8 DJ

Trojica nových slúchadiel, ktoré boli od začiatku vyvíjané priamo pre DJ-ov zahŕňa modely HD8 DJ, HD7 DJ a HD6 MIX. Novinky prinesú všetky funkcie, ktoré súčasný DJ potrebuje. Budúci majitelia sa teda môžu tešiť na excelentné spracovanie, vynikajúce odhlučnenie, pohodlné zloženie pri transporte alebo otočenie slúchadiel o 210° pre počúvanie iba jedným uchom.

Sennheiser HD8 DJ

Podľa tlačovej správy spoločnosti Sennheiser sú slúchadlá HD6 MIX určené na vyvážené a presné podanie a mixovanie hudby a s impedanciou 150 ohmov sú kompatibilné z väčšinou štúdiového hardvéru. Dvojica HD7 DJ a HD8 DJ je naopak vytvorená najmä na live mixovanie so zameraním na basovú zložku a stredo-nízke frekvencie. Pri impedancii 95 ohmov sľubujú dostatok hudobného výkonu, tak aby DJ mohol bez obáv počúvať skladbu aj v tom najhlasnejšom prostredí. Slúchadlá HD8 DJ sú navyše vytvorené z kovových častí, čo by malo byť zárukou skutočne dlhej životnosti.

Sennheiser HD7 DJ

Sennheiser HD7 DJ

Podobne ako hi-fi slúchadlách Sennheiser Momentum nájdete na trojmetrovom odnímateľnom kábli zámok, ktorý sa postará o to, aby nedošlo k jeho vytiahnutiu v tom najnesprávnejšom momente. Bohužiaľ informácie o dostupnosti a ani cene spoločnosť Sennheiser neuviedla.

Sennheiser HD6 MIX

Sennheiser HD6 MIX

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: Sennheiser

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.