Reklama

CES 2014 | The House Of Marley Liberate XL – prvé Bluetooth slúchadlá z Jamajky

Marek Šimunek

Okrem svojej novej vlajkovej lode v podobe slúchadiel Legeng predstavila spoločnosť The House Of Marley na tohtoročnej výstave CES 2014 aj nové slúchadlá Liberate XL, ktoré stavajú na úspechoch predchádzajúceho modelu Liberate. Novinka príde rovno v dvoch verziách. Základná bude káblová a druhá bude ako prvé slúchadlá od The House Of Marley vybavená technológiou Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie s podporou kodekov AAC a APTX.

The House Of Marley Liberate XL Bluetooth

The House Of Marley Liberate XL Bluetooth

Ovládanie slúchadiel nájdete na pravej ušnici. Potešením je, že nie je dotykové, čo je v súčasnosti veľmi obľúbený trend, ale na ovládanie sú použité hardvérové tlačidlá. O poriadnu dávku zvuku sa bude starať dvojica 50 mm meničov. Rovnako ako v celom portfóliu produktov použila spoločnosť The House Of Marley aj v tomto prípade ekologické materiály, ako napríklad recyklovaný hliník a FSC drevo. Dvojica noviniek by sa mala na trh dostať v priebehu júna tohto roku, pričom na americkom trhu je cena za „káblovú“ verziu stanovená na 169,99 USD a Bluetooth verzia bude stáť 219,99 USD.

The House Of Marley Liberate XL

The House Of Marley Liberate XL

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: The House Of Marley, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.