Reklama

CES 2014 | Samsung SmartCam HD sú nové bezpečnostné kamery s Wi-FI

Marek Šimunek

Samsung si pre tohtoročnú výstavu CES 2014 okrem množstva noviniek medzi tabletmi a televízormi prichystal aj nové bezpečnostné kamery. Samsung SmartCam HD a SmartCam HD Outdoor tak doplnia portfólio spoločnosti. Ako už prezrádza samotný názov noviniek obe zvládnu streamovanie Full HD videa a širokoúhle objektívy zobrazia 128° zorné pole.

Samsung SmartCam HD

Obe novinky sú vybavené Wi-Fi pripojením a o obraz sa stará 1/2,8“ CMOS senzor s rozlíšením 2 Mpx. Okrem streamovania môžu kamery získaný materiál ukladať aj na microSD kartu. Samozrejmosťou je ovládanie a sledovanie kamier pomocou aplikácií od Samsungu a jediným rozdielom je ich použitie. SmartCam HD Outdoor totiž disponuje vodeodolným dizajnom. Nové kamery Samsung SmartCam by sa mali na trhu objaviť v marci, pričom ich cena je na americkom trhu stanovená na 179 USD za model SmartCam HD a 229 USD za model SmartCam HD Outdoor.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.