Reklama

CES 2014 | Panasonic SC-HC39 je kompaktný audio systém s Bluetooth a NFC

Marek Šimunek

Panasonic má už pomerne bohaté skúsenosti s kompaktnými audio systémami a jasným dôkazom, že na túto kategóriu produktov nehodlá zanevrieť je aj nový stereo systém Panasonic SC-HC39. Ten poteší najmä ľudí, ktorí majú svoju hudobnú knižnicu stále pri sebe vo svojom smartfóne. Práve preto nie je prekvapením použitie technológie Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie, ktorá je navyše doplnená aj NFC, takže váš smartfón sa s týmto kompaktným systémom spáruje v priebehu okamihu.

Panasonic SC-HC39

Panasonic SC-HC39 by sa mal pochváliť aj veľmi dobrou zvukovou kvalitou, o ktorú sa bude starať zosilňovač LincsD-Amp druhej generácie. Ten minimalizuje vibrácie vznikajúce pri prehrávaní a spolu s technológiou Bluetooth Re-master, ktorá sa postará o stratené vysokofrekvenčné zvuky počas kompresie pri prenose je prísľubom skutočne vydareného hudobného zážitku. Dynamické basy, ale aj čistý zvuk bude mať na starosti pevný kónický bambusový reproduktor. Novinka od Panasonicu je určená najmä pre americký trh, avšak v priebehu marca 2014 by mal Panasonic predstaviť aj verziu určené pre Európu.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Foto: Panasonic

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.