Reklama

CES 2014 | Netatmo June – náramok pre ženy, ktorý vás ochráni pred Slnkom

Števo Porubský

 Netatmo June

Francúzska spoločnosť Netatmo na výstave CES 2014 v Las Vegas predstavila unikátny náramok pre nežnejšie pohlavie (nosiť ho ale môžu aj muži), ktorý má v sebe ukrytý senzor svetla a UV žiarenia. Tým je schopný merať pôsobenie slnečného žiarenia na pokožku a upozorňovať dámy pred prílišným opaľovaním sa. Dizajn produktu navrhla francúzska dizajnérka šperkov Camille Toupet, ktorá tvorila i pre známe francúzske značky Balmain, Rochas, Chloé, Boucheron, Louis Vuitton, Cartier, Moët & Chandon atď.


 

Pomocou aplikácie (zatiaľ len pre iOS) v smartfóne je June schopný radiť ženám, ako si chrániť pokožku počas dňa pred účinkami slnečného žiarenia. V závislosti na type pleti, aplikácia June vypočíta doporučenú maximálnu dennú expozíciu slnečného žiarenia. Používateľka tak môže sledovať svoju slnečnú dávku, zhodnotiť kedy bolo žiarenie najintenzívnejšie a zároveň dostávať notifikácie o hodnotách žiarenia v aktuálnom čase. Náramok June zároveň vraj pozoruje návyky používateľky a jeho aplikácia odporučí adekvátnu ochranu pred Slnkom, v závislosti od typu pleti. Netatmo June bude možné nosiť ako náramok alebo brošňu. K dispozícii bude v 3 farbách: v zlatej, platinovej a bronzovej. Netatmo June príde na trh v druhom kvartáli tohto roka s cenou okolo 99 €.

 Netatmo June

Foto: Netatmo

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy CES 2014 ďakujeme operátorovi O2, ktorý hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.