Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

CES 2013 | Najväčší tablet ponúka Lenovo. Má 27 palcov

CES 2013 | Najväčší tablet ponúka Lenovo. Má 27 palcov
Drahomír Piok
CES 2013 | Najväčší tablet ponúka Lenovo. Má 27 palcov

Obrovská výstava CES stále ukazuje svoje unikáty. Napríklad Lenovo premenilo svoj All-in-One počítač v obrovský tablet. Jednoducho ho vraj tak môžete používať aj ako konferenčný stolík alebo miesto pre spoločenské hry. Nový prírastok do rodiny All-in-One počítačov s krkolomným názvom Lenovo IdeaCentre Horizon 27 Table PC ponúka úplné nové možnosti v tomto segmente.

Lenovo IdeaCentre Horizon 27 Table PC

 

Najdrahšia hracia plocha pre monopoly

Počítač sa môže tváriť rovnako dobre ako obyčajný All-in-One, ale po jednoduchom sklopení stojana máte z neho obrovský 27 palcový tablet. Podobný kúsok predstavil Panasonic, avšak s Ultra HD displejom. Lenovo týmto mieri najmä na rodiny. Po „premenení“ na tablet nemusí byť prístroj zapojený do elektrickej siete. Má svoj vlastný zdroj z batérie. Položíte ho na stôl a môžete so špeciálnym príslušenstvom hrať monopoly či iné predinštalované hry spolu s priateľmi. Samozrejme, že ho v tomto režime môžete používať aj ako obyčajný tablet.

 

Lenovo IdeaCentre Horizon 27 Table PC

Preinštalovaný operačný systém je samozrejme už Windows 8. S dotykovým ovládaním si tak dokonale rozumie. Hardvér tvorí procesor Intel Core i3 alebo i7. O grafiké výpočty sa postará menej výkonná Nvidia GeForce GT 620M. Vnútorný priestor dovoľuje uložiť 1 TB dát. Ostatné podrobné detaily o batérií či použitých komponentoch zatiaľ nie sú známe. Na trh sa zariadenie dostane v druhej polovici roka. Cena by sa mala pohybovať na úrovni 1 500 eur.

 

Lenovo IdeaCentre Horizon 27 Table PC

Foto: Lenovo