Reklama

Cenový hit: univerzálny e-bajk vám teraz ušetrí 600 eur!

Zdroj | Levit
Richard Pliešovský
Zdroj | Levit
Zdroj | Levit

Elektrobicykle sú čoraz viac obľúbenejším dopravným prostriedkom a v porovnaní s elektrickými kolobežkami dávajú oveľa väčší zmysel. Váš záujem o tento typ e-mobility to v plnej miere potvrdzuje.

Našli sme pre vás všestranný e-bajk, ktorý disponuje výborným pomerom cena/výkon, elegantným a dizajnom a má všetky predpoklady stať sa vaším každodenným spoločníkom.

Ide o model Levit Calvia HD 2022, ktorý je aktuálne lacnejší o 37,50 %, takže namiesto 1 599,99 € môže byť váš za 999,99 €.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Levit

E-bajk poháňa zadný 250 W motor Levit HD s krútiacim momentom 40 Nm. Výhodou zadného motora je spoľahlivosť a minimálna údržba. V ráme integrovaná batéria Levit SP2.1 má kapacitu 468 Wh (13 Ah).

O brzdenie sa starajú hydraulické kotúčové brzdy Zoom HB-875 s kotúčmi o priemere 180 mm. Vďaka hydraulickému brzdovému systému sa brzdové páčky stláčajú podstatne ľahšie.

Medzi prednosti Levit Calvia patrí pohodlná geometria vďaka vzpriamenému posedu. Nízko položený rám uľahčí nastupovanie a vystupovanie. Elektrický bicykel je postavený na 26″ kolesách a 16″ ráme. Táto kombinácia je vhodná aj pre nižších jazdcov, už od výšky 150 cm. Maximálna nosnosť je až do 120 kg.

Pozrite si

Obľúbený horský e-bajk s dojazdom 115 km je o stovky lacnejší

Odpružená vidlica Zoom 187D AMS a odpružená sedlovka Spec sa postará o pohodlnejší prejazd nerovnosťami na cestách. Pohon Microshift disponuje 9 rýchlosťami a dostatočne veľkou kazetou, čo uľahčí pedálovanie aj do strmšieho kopca.

Levit Calvia HD 2022 je už v základe vybavený všetkým, čo je potrebné pre pohodlnú jazdu. Predné a zadné LED osvetlenie je napájané z batérie, nechýba sada blatníkov, kryt reťaze, pevný nosič s gumenými popruhmi, stojan ako i nastaviteľný predstavec.

Elektrobicykel Levit Calvia HD 2022 sa predával za 1 599,99 €. V tejto chvíli ho viete zohnať už aj za 999,99 €, čo predstavuje úsporu 600 € (resp. 37,50 %). Pri objednávaní myslíte na jednu dôležitú vec: ak uvažujete nad tým, že si ho zadovážite, dajte si pozor z akého obchodu ho kúpite. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným e-shopom.

Už tradične nájdete zaujímavé ceny na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.