Reklama

Cenovo dostupné slúchadla s potlačením okolitého hluku a extra basami? Sony!

Zdroj | Sony
Juraj Recký
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Sony rozšírilo ponuku slúchadiel vybavených Digital Noice Cancellingom. Model WH-XB900N okrem potlačenia okolitého ruchu vsádza na zvýraznenie basov.

Spoločnosť Sony predstavila nové náhlavné uzatvorené slúchadla WH-XB900N. Model má klasický dizajn, ktorý sa nápadne podobá na iný model značky. Ušnice sa dajú sklopiť pod náhlavný pás. Bezdrôtová novinka sa pýši najmä digitálnym odstránením okolitého hluku. To sa dá v prípade potreby rýchlo vypnúť vďaka funkcii quick attention. Hudbu stlmíte dotykom pravej ušnice. V nej je zabudovaný touchpad, ktorým ovládate slúchadlá celkovo. V ponuke sú klasické ovládacie prvky ako spustenie a zastavenie skladby, prepínanie medzi skladbami, nechýba ani ovládanie hlasitosti.

Zdroj | Sony

Bezdrôtová komunikácia so zdrojom hudby prebieha pomocou Bluetooth alebo NFC. V prípade, že preferujete klasický kábel, je v balení a má dĺžku 1,2 metra.

Slúchadlá sú vybavené kodekom LDAC a funkciou DSEE, ktoré majú vylepšiť kvalitu zvuku. Hlavné zameranie je tu na basy, čo jasne hovorí použitie Extra Bass systém. Ten je skrytý aj v názve slúchadiel.

Zdroj | Sony

Sony uvádza, že slúchadlá vydržia na jedno nabitie 30 hodín hrania so zapnutým Digital Noise Cancellingom, 35 hodín ak odstránenie okolitého zvuku vypnete. Plné nabitie dosiahnete po 4 hodinách nabíjania. Nechýba rýchlonabíjanie, vďaka ktorému by sa mali slúchadlá nabiť na hodinu hrania len za pár minút. Slúchadla majú USB-C port.

Pozrite si

Sony Xperia 10 – drahá stredná trieda s 21:9 displejom

Sony WH-XB900N sú optimalizované pre asistentov od Google a Amazon, no rozumejú si so všetkými asistentmi v inteligentných telefónoch, vďaka čomu je ovládanie opäť o niečo jednoduchšie. Asistent sa, ako je tomu zvykom, prebudí dotknutím sa ušnice. Mikrofón je zabudovaný priamo v slúchadlách a dá sa tiež použiť na telefonovanie.

Zdroj | Sony

Pre čo najlepšie nastavenie slúchadiel Sony odporúča stiahnuť aplikáciu Sony I Headphone Connect, ktorá ponúka adaptívne nastavenie zvuku na základe vašej činnosti. Aplikácia sama rozpozná či cestujete, kráčate alebo stojíte a podľa toho prispôsobí zvuk. V ponuke je tiež ekvalizér pre lepšie personalizovanie zvuku.

Zdroj | Sony

Slúchadlá Sony WH-XB900N budú dostupné v modrej a čiernej farbe od júna 2019. Cena na stránke výrobcu je 6 455,40 Kč, teda približne 250€.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.