Reklama

Cat S60 milujú záchranné zložky i stavbári. Vďaka termokamere

Zdroj | Caterpillar
PR článok
Zdroj | Caterpillar
Zdroj | Caterpillar

Odolný smartfón Cat S60 od spoločnosti Caterpillar, ktorý svoju oficiálnu premiéru zažil na MWC 2016 v Barcelone, si razí cestu k zákazníkom a dostupný je už aj na Slovensku. Cat S60 je pritom pyšným nositeľom dvoch svetových prvenstiev medzi smarfónmi.

https://youtu.be/863KM_74WRY

Cat S60 je prvým smartfónom na svete so zabudovaným modulom termovíznej mikrokamery Lepton od spoločnosti FLIR. To vám umožňuje vizualizáciu tepla, ktoré inak nie je viditeľné voľným okom, so zvýraznením príslušných teplotných rozdielov.

Zdroj | Caterpillar

Na využívanie tejto funkcionality bola pre Cat S60 vyvinutá špeciálna aplikácia MyFLIR. Táto aplikácia disponuje veľkým množstvom funkcií na zachytenie a analýzu tepelných obrazov. Vďaka tomu vám termovízna kamera poskytne využitie modelu Cat S60 rôznorodými spôsobmi.

Zdroj | Caterpillar

Spomeňme napríklad detekciu úniku tepla v okolí okien a dverí, objavenie úniku vlhkosti a chýbajúcej izolácie, identifikáciu prehrievania elektrických zariadení a obvodov, ako aj nočné videnie. Cat S60 tak využijú nielen tí z vás, ktorí sú profesionálmi zo záchranných zložiek, ale aj stavbári či bežní používatelia.

Zdroj | Caterpillar

Implementácia termovíznej kamery v odolnom smartfóne Cat S60 vám umožní okamžite pracovať so získanými výsledkami. Či už prostredníctvom správ, alebo e-mailovou komunikáciou.

Od uvedenia smartfónu Cat S60 bol tím vývojárov v teréne, aby zaznamenal spätnú väzbu priamo od používateľov v rôznych cieľových skupinách. Tím kooperoval s architektmi, stavbyvedúcimi, inštalatérmi či hasičmi, ale aj správcami národných parkov alebo cvičiteľmi koní. A zozbieral množstvo cenných poznatkov, ktoré sa využili pri tvorbe novinky.

Zdroj | Caterpillar

Nový Cat S60 je navyše najvodotesnejší smartfón na trhu. Dokazuje to možnosť jeho ponorenia do hĺbky päť metrov po dobu jednej hodiny. Znamená to, že má najväčšiu vodeodolnosť medzi súčasnými smartfónmi nielen na našom, ale aj na svetovom trhu.

Fyzické tlačidlá smartfónu pritom môžete používať aj pod vodou, napríklad na ovládanie fotoaparátu a videokamery. Získate tak ďalšie možnosti využitia tohto unikátneho zariadenia.

Smartfón Cat S60 je v slovenských obchodoch dostupný za cenu 649 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.