Casio ponúka jedinečné hodinky, ktoré pripomínajú objavovanie vesmíru

ZDROJ | Casio

Ak patríte medzi fanúšikov vedy a zvlášť vesmíru, zbystrite pozornosť. Casio pripravilo limitovanú verziu digitálnych hodín G-SHOCK, ktorá vzdáva hold NASA, objavovaniu vesmíru a letom na Mesiac.

Hodinky majú ľubozvučné označenie DW5600NASA20-7CR. Dodávajú sa v bielej farbe s červeným logom NASA. Na zadnej strane puzdra je vygravírovaný Mesiac. Ten sa zobrazí aj pri podsvetení displeja.

ZDROJ | Casio

Hodinky vzdávajú hold NASA, ich neúnavné desaťročia výskumu vesmíru a priekopníckych objavov. Okrem toho sme si nedávno pripomínali výročie misie Apollo 13 a dnes sa opäť hovorí o letoch na Mesiac.

https://youtu.be/jEIPFrxpa2g

Model DW5600NASA20-7CR je vybavený technológiou G-SHOCK, ktorá zahŕňa odolnosť voči otrasom, 200-metorvú vodeodolnosť, Flash Alert, elektroluminiscenčné podsvietenie displeja s dosvitom, 1/100 sekundové stopky, multifunkčný alarm, časovač, ale aj plne automatický kalendár do roku 2099.

ZDROJ | Casio

Obrovský záujem o tento model zrejme prekvapil aj samotné Casio. Momentálne sú totiž vypredané, nová séria sa začne odosielať po 6. máji.

Casio G-SHOCK sa dodávajú v špeciálnej plechovke, ktorá má pripomínať americkú raketu Saturn V. Rozmery hodiniek sú 8,9 x 42,8 x 13,4 mm, hmotnosť je 53 g. 

ZDROJ | Casio

Cena za hodinky je 130 dolárov, zdá sa, že najväčšou výzvou bude nájdenie odvahy nasadiť si ich na zápästie. Okrem toho, na prednej strane hodín nie je ani logo výrobcu. NASA totiž zakazuje všetko, čo naznačuje spoločný vývoj, alebo oficiálne potvrdenie o spolupráci. Logo Casio nájdete na zadnej strane. Čo poviete na tento skvost?

ZdrojCasio

Komentáre k článku