Reklama

Canon Masterclass, alebo živé podujatie nabité informáciami o fotení a filmovaní

Zdroj | Canon
Richard Pliešovský
Zdroj | Canon
Zdroj | Canon

Vládzete, alebo už idete na doraz? Tak trošku spomaľte, oddýchnite si a relaxujte. Užite si v poradí tretí Canon Masterclass, živé vysielanie pre všetkých, ktorým je blízka technika a kamera.

Podujatie bude moderovať tech-redaktorka Alžbeta Harry Gavendová, kde vyspovedá fotografa architektúry Mateja Hakára a filmmakera Michala Baroka.

V priebehu živého vysielania s ňou budú nielen diskutovať, ale aj odpovedať na vaše otázky. Tešiť sa môžete na dva zaujímavé masterclassy, ktoré budú nabité informáciami o architektonickej fotografii a o produktovom videu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Zaujímajú vás odpovede na otázky typu: Akú techniku so sebou v batohu nosí fotograf architektúry a v čom sa líši s inými foto disciplínami? Ktoré zásady by ste mali dodržiavať pri fotení architektúry v exteriéri a v interiéri? Dá sa do statického obrazu architektonickej fotografie dostať dynamika? Je Canon EOS R5 C univerzálnym strojom na tvorbu produktového videa a aké výhody ponúka filmmakerom? Čo vás môže prekvapiť pri nakrúcaní v tmavom interiéri a ako sa s tým viete popasovať? Ak áno, určite si nájdite čas.

Podujatie pripravila spoločnosť Canon. Je zadarmo, pripojiť sa naň môžete už 14. decembra o 18:00. Registráciou tiež získate možnosť vyhrať jednu z troch zaujímavých cien, na päťdesiat z vás čaká pripravený Canon balíček.

V prípade, že sa chcete zúčastniť on-line Masterclassu, všetky informácie a samotnú registráciu nájdete na tejto webstránke.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.