Reklama

Canon LEGRIA HF M32: Poriadna dávka videí s 3D Flip View

Roman Calík

Séria kamier Canon LEGRIA má nový letný hit. Nová M32-ka je plnohodnotné Full HD-čko s kapacitou záznamu až 64 GB, pričom je možné pamäť rozšíriť cez SDXC pamäťové karty až na 2 TB!

Canon LEGRIA HF M32

Ak rozmýšľate nad poriadnou dovolenkovou kamerou, nemala by vašej pozornosti újsť novinka od Canonu. Totiž nová LEGRIA HF M32 je Full HD videokamera, kde by vám nič dôležité nemalo chýbať. Rozhodne nie pamäť. K dispozícii je totiž 64 GB interná flash pamäť rozšíriteľná o SDXC pamäťové karty, ktoré môžu mať kapacitu až 2 TB! Bláznovstvo. Ale aj cena takejto pamäťovej karty bude bláznivá. Samozrejmosťou je našťastie i funkcia Relay Recording, vďaka ktorej sa po zaplnení internej pamäte automaticky prepne záznam na pamäťovú kartu. M32-ka má Full HD CMOS snímač s rozlíšením 3,3 megapixela, videoobjektív HD Canon s 18-násobným zoomom a procesor DIGIC DV III.

Pohodové funkcie

Samozrejmosťou sú moderné a praktické funkcie, ktoré vám uľahčia samotné nahrávanie. Nechýba tak systém detekcie tvárí, kde kamera v jednom zábere dokáže rozpoznať až 35 tvárí. Navyše je možné vybrať si ručne jednu tvár, ktorú potom bude systém kamery sledovať a optimalizovať kvalitu jej zachytenia. Okrem optického stabilizátora obrazu Super Range je kamera HF M32 vybavená aj ďalšími režimami stabilizácie, ktoré umožňujú záznam kvalitného videa aj v zložitých podmienkach. Sú to Dynamický optický stabilizátor obrazu (Dynamic Optical Image Stabilizer) a Zlepšený optický stabilizátor obrazu (Powered Optical Image Stabilizer), ktorý zabezpečuje stabilitu obrazu pri zaostrovaní na vzdialené objekty. Keďže kamera ponúka aj dotykový 2,7-palcový displej, užívať si môžete funkcie ako Zaostrovanie dotykom (Touch Focus), Expozícia dotykom (Touch Exposure) alebo Sledovanie objektu dotykom (Touch Tracking). To nie je všetko, je tu ešte aj funkcia Smart Auto a inteligentná technológia detekcie scény, vďaka ktorým by ste mali dosiahnuť kvalitné videá pri akýchkoľvek podmienkach.

Canon LEGRIA HF M32

3D Flip View

Nahranými videami je po novom možné jednoducho listovať či spustiť ich prehrávanie dotykom príslušnej miniatúry. Nová funkcia 3D Flip View tak ponúka bezproblémový spôsob vyhľadania požadovaných videosnímok aj v rozsiahlych videotékach. Záznamy sa radia do skupín podľa dňa a času ich vytvorenia. Jednoduchým posunom prsta doľava alebo doprava vyhľadáte požadovaný deň a posunom nahor a nadol si môžete prezerať miniatúry klipov vytvorených v tento deň. Cena novinky však zatiaľ nie je známa.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.