Call recorder – nahrávajte hovory aj na iPhone

Donedávna bolo nahrávanie prebiehajúcich hovorov na iPhone pomerne zložité. Potrebovali ste totiž Jailbreak a následne inštaláciu tweaku, ktorý túto funkciu umožnil. To však už neplatí. Táto aplikácia vám nahrávanie hovorov umožní, aj keď s určitými obmedzeniami.

https://youtu.be/x5BqREV-0t8

Možno sa pýtate na čo niekomu je nahrávanie hovorov. Skúste sa však zamyslieť koľkokrát sa vám stalo, že vám niekto počas hovoru diktoval pokyny a po ukončení samotného hovoru ste si z nich dokopy nič nepamätali. Práve toto je jedna zo situácií, v ktorých sa nahrávanie hovoru môže skutočne hodiť.

Call Recorder iOS 1 Call Recorder iOS 2

Vykonávanie tejto činnosti na iPhone však bolo pre majiteľov tohto smartfónu, ktorí nechceli podstúpiť riziko spojené s tzv. Jailbreakom nemožné. Nedávno sa však objavila v App Store aplikácia Call Recorder, ktorá sľubuje možnosť nahrávania hovorov. Ako sme však už na iOS zvyknutí, má to niekoľko drobných háčikov.

Tým prvým je, že aplikácia umožní nahrávanie iba odchádzajúcich hovorov, ktoré boli uskutočnené pomocou samotnej aplikácie Call Recorder. Ak vám teda niekto zavolá, vy si nebudete môcť tento hovor nahrať. Druhým háčikom je, že pre nahrávanie budete potrebovať kredit, ktorý využijete aj pre uskutočnenie samotných hovorov.

Call Recorder iOS 3 Call Recorder iOS 4

Kredit pritom môžete získať rôznym spôsobom. Asi najjednoduchšie je, poslať si peniaze priamo vo forme kreditu do aplikácie. Okrem toho však môžete kredit získavať aj pozeraním reklám v aplikácii, prípadne stiahnutím ďalšej aplikácie, ktorú vám Call Recorder odporučí. Určitým plusom je, že získaný kredit môžete využiť aj na medzinárodné hovory, ktoré sú takto lacnejšie, ako v prípade roamingu.

Call Recorder iOS 5 Call Recorder iOS 6

Všetky vaše nahrané hovory sa ukladajú do cloudu, takže k nim máte prístup vo všetkých aplikáciách, ktoré máte prihlásené pod svojim kontom. Ako vidíte, možnosti nahrávania hovorov na iOS stále nie sú na rovnakej úrovni ako v prípade Androidu. Ak však súrne túto funkcionalitu potrebujete, je práve aplikácia Call Recorder tým najvhodnejším riešením.

Call Recorder75%

Veľkosť:
43,4 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší, Android 2.3 a novší
Cena:
0,00 €

Momentálne jediná aplikácia, ktorá vám na iOS smartfóne umožní nahrávať hlasové hovory bez toho, aby ste mali Jailbreak na svojom iPhone, existuje však aj na Android, kde nemá toľko obmedzení.

Komentáre k článku