Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Buďte vždy v obraze. Nová webkamera od Logitechu sa o to postará

Buďte vždy v obraze. Nová webkamera od Logitechu sa o to postará
Zdroj | Logitech
Tomáš Šmidák
Buďte vždy v obraze. Nová webkamera od Logitechu sa o to postará
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Webkamery od Logitechu patria medzi najobľúbenejšie na trhu. Ich popularita sa zvýšila ešte viac v období pandémie, kedy boli voľbou mnohých firiem aj jednotlivcov pri uplatňovaní hybridného pracovného režimu.

Nová webkamera Brio 500 a slúchadlá radu Zone Vibe, by mali byť udržateľnými a kvalitnými riešeniami pre domáce kancelárie aj pracoviská modernej doby.

Novinky sú vyrobené z veľkej časti z recyklovateľných plastov a vďaka ich minimalistickému dizajnu ľahko zapadnú do každej miestnosti. Webkamera Brio 500 je dostupnejšou sestrou Brio 4K a ponúka maximálnu kvalitu videa v rozlíšení 1080p/30 fps s podporou HDR. Má v sebe integrované aj stereo mikrofóny s dosahom až 1,22 m.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Logitech

Nakoľko väčšina používateľov bude mať túto webkameru doma, je dôležitá aj ochrana súkromia. Logitech Brio 500 preto ponúka fyzickú záslepku, ktorú možno jednoducho otvoriť či zatvoriť podľa potreby. K dispozícií sú aj užitočné funkcie ako automatická korekcia svetla, lepšie vykresľovanie obrazu pomocou AI alebo automatické udržiavanie objektu v centre obrazu.

Druhou novinkou sú slúchadlá Zone Vibe, ktoré budú dostupné v troch verziách, Zone Vibe 100, Zone Vibe 125. V oboch prípadoch ide o bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na komfort a jednoduchosť používania.

Zdroj | Logitech

Zone Vibe 100 má výdrž na úrovni 18 hodín a podporuje tiež ANC, čo bude pre mnohých používateľov veľké plus. Ovládať ich budete môcť aj pomocou tlačidiel na tele slúchadiel, vďaka čomu sa budete môcť lepšie sústrediť na vašu prácu.

Samozrejmosťou potom je aj integrovaný mikrofón či kvalitný zvukový prednes. Drahšia verzia Zone Vibe 125 je identicky vybavená, no ponúka ešte USB-A prijímač a sú tiež podobne ako Brio 500 certifikované pre Google Meet, Google Voice, Zoom a Microsoft Teams.

Zdroj