Reklama

Buďte originálni: 6 tech darčekov pre ženy do 100 €

Zdroj | Pixabay
Lissett Pliešovská
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Máte bolesti hlavy z rozmýšľania nad darčekom pre svoju polovičku? Nie je jednoduché byť originálny, potešiť niečím čo urobí skutočne radosť a vmestiť sa do prijateľnej sumy. 

Ak k tomu nepatríte k nákupným maniakom a blúdenie z obchodu do obchodu nie je to pravé pre vás, máte ešte druhú možnosť a to blúdiť po e-shopoch.

Na internete nájdete všetko, stačí „len“ niekoľko dní, hodín únavného klikania a treba dúfať, že vás možno niečo osloví. Hlavne nech sa podarí trafiť do čierneho. Držte sa najdôležitejšieho pravidla, darček nie je do domácnosti a tak zabudnite na vysávač, mixér, je pre ženu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Treba sa zamyslieť čo by jej urobilo radosť, ako trávi čas, čomu sa venuje, či má štvornohého parťáka alebo fandí zdravému štýlu života a  potom začať hľadať. Zamysleli sme sa i my v redakcii a vybrali pre vás pár tech darčekov, ktoré by mohli potešiť a ešte sú originálnejšie ako papuče či darčeková poukážka.

1.

Elektrický masážny vankúš

od 15,83 € kúpiť výhodne

Ktorá žena povie nie na masáž? S elektrickým masážnym vankúšom okrem uvoľnenia svalového napätia si užije i funkciu vyhrievania a vy darujete dve super služby v jednom darčeku.

Zdroj | Verk

Masážny vankúš Verk 15693 slúži na masáž šije, chrbtice, chrbta a nôh. Zaisťuje správne uvoľnenie svalov, dodáva pocit pohodlia a relaxácie.Pomáha pri bolestiach chrbta, chronickom svalovom napätí, kŕčových žilách, uvoľňuje aj svaly šije, ramien a chrbta. Prehrieva svaly, zlepšuje krvný obeh a celkovú fyzickú aj psychickú kondíciu.

2.

Inteligentná kulma

od 20,80 € kúpiť výhodne

Koľko času žena strávi pri úprave vlasov si vie predstaviť každý muž, neraz čaká a čaká. Múdra automatická bezdrôtová kulma Curlcode už nikdy nepopáli kožu hlavy, nespáli konce vlasov a zvukovým signálom upozorní, že je kučierka hotová. Natáčať ich môžete obomi smermi. Kulma je bezdrôtová, nabíja sa pomocou USB a čo je ešte super? Funguje aj ako powerbanka, vie teda pomôcť i keď máte vybitý telefón.

Podľa vlastných potrieb si nastavte teplotu (150 až 200 °C), dobu kulmovania (8 až 18 sekúnd) a smer kulmovania (vľavo alebo vpravo). Čím viac sa vlasy kulmujú, tím sú lokne pevnejšie. Batéria má kapacitu 2 500 mAh.

3.

Čistič šperkov

od 34,96 € kúpiť výhodne

K ženám patria šperky, verte či nie, ale vyčistiť špinu z rôznych štrbín prsteňov, retiazok, hodiniek dá zabrať. Poväčšine i tak to končí návštevou klenotníctva. Čo tak kúpiť čističku šperkov a ešte možno ušetriť, veď ktorá žena nepodľahne výkladom pri návšteve klenotníctva.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Nedis

Ultrazvukové vlny vibrujú pri frekvencii 43 kHz a vďaka tomu vyčistí všetok prach a nečistoty. Stačí umiestniť šperky do 600 ml nádrže a spustiť zariadenie. Výborne vyčistíte aj ťažko prístupné záhyby. Digitálny časovač umožňuje nastaviť dobu čistenie od 1,5 do 8 minút.

4.

Smart fľaša

od 77,20 € kúpiť výhodne

K zdravému životnému štýlu patrí i dodržiavanie pitného režimu. Ak v návale práce zabúdate na jeho dodržiavanie, tak s touto fľašou sa vám to už sa nestane, budete stále dehydrovaní.

https://youtu.be/ZXuF_xurXqo

Smart fľaša HidrateSpark je vybavená LED podsvietením na pripomenutie, vákuovou konštrukciou z nehrdzavejúcej ocele a ušľachtilých materiálov. Pomocou mobilnej aplikácie budete dostávať notifikácie, nechýba ani Bluetooth tracker na sledovanie polohy.

5.

Vrecková tlačiareň

od 99,00 € kúpiť výhodne

O ženách sa hovorí, že sú sentimentálne a tak isto poteší mať poruke mini tlačiareň, s ktorou v danom čarovnom okamihu viete vytlačiť fotografiu a čo tak aj práve vianočnú.

Fotopapier Canon ZINK je pokrytý mikrokryštálmi, ktoré reagujú na zahriatie a menia snímky z mobilných zariadení na výtlačky odolné proti rozmazaniu, vode a roztrhnutiu. Nová aplikácia Canon Mini Print ponúka personalizáciu, sezónne a tematické vzory rámčekov a samolepiek. Obrázok s rozlíšením 313 x 500 DPI si vytlačíte za 50 sekúnd.

Obsah pokračuje pod reklamou
6.

Tesla Smart Pet Feeder Camera

od 99,99 € kúpiť výhodne

Je súčasťou života vašej partnerky domáci miláčik, ak jej kúpite kameru, ktorou môže svojho chlpáčika sledovať kým je v práci, isto vykúzli radosť a úsmev. Týmto zabodujete a ak ešte dokúpite smart krmítko, získate si jej srdce cez miláčika.

Nádoba má štyri litre a teda pojme dostatok krmiva zhruba na 4 dni. Ideálna veľkosť suchého krmiva je 2 až 10 milimetrov. Priehľadná nádoba vám umožní kedykoľvek okamžite skontrolovať pohľadom, koľko krmiva tam ešte zostáva. Celý režim kŕmenia si môžete jednoducho nastaviť pomocou mobilnej aplikácie – ako často a akú porciu granúl treba nasypať. Súčasťou je i kamera, mikrofón a reproduktor, takže budete vždy vedieť, čo sa okolo kŕmidla deje.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.