Bude Logitech Master a Key Series najlepším príslušenstvom pre váš Mac?

ZDROJ | Logitech

Logitech rozšíril svoje portfólio Master Series o zaujímavé príslušenstvo určené pre počítače MacBook a iMac. V skutočnosti nejde o úplné novinky, klávesnicu aj myš ponúka výrobca už od minulého roku, predstavené modely však dostali firmvér optimalizovaný pre zariadenia od Apple.

ZDROJ | Logitech

Ide o klávesnicu Logitech MX Keys for Mac a myš Logitech MX Master 3. Problémom by vraj nemalo byť ani ovládanie iPadov s iPadOS.

Logitech MX Keys for Mac

Bezdrôtová klávesnica Logitech MX má osvetlené klávesy s nízkym profilom, ktoré s rozložením ako používa Apple. Inteligentné podsvietenie reaguje na priblíženie ruky ku klávesnici, intenzita svetla sa prispôsobí okolitým svetelným podmienkam.

ZDROJ | Logitech

Pozrite siPrémiová klávesnica Logitech MX Keys píše skoro bez vašej pomoci

MX Keys pre Mac obsahuje firmvér optimalizovaný pre Mac, nabíja sa cez USB-C a umožňuje pohodlné presúvanie z MacBooku, iPadu alebo iPhonu. Na jedno nabitie vydrží 10 dní, päť mesiacov je to v prípade vypnutého podsvietenia. Klávesnica sa bude predávať za 99,99 dolárov.

Logitech MX Master 3

ZDROJ | Logitech

Bezdrôtová myš Logitech MX Master 3 s perfektným ergonomickým tvarom obsahuje známe nerezové koliesko MagSpeed. Logitech MX Master 3 má snímač Darkfield 4000m dpi, ktorý umožňuje pracovať prakticky na akomkoľvek povrchu, vrátane skla. Profily špecifické pre aplikáciu optimalizujú rozlíšenie napríklad pre Adobe, Google Chrome, Safari a ponúkajú nespočetné množstvo ďalšieho prispôsobenia.

Myš obsahuje nabíjateľnú batériu, ktorá má deklarovanú výdrž do 70 dní, na rozdiel od Apple Magic Mouse sa dá používať aj počas nabíjania. Predávať sa bude za 99,99 dolárov.

ZDROJ | Logitech

Pozrite siLogitech MX Master 3 – takmer dokonalá myš pre náročných

Logitech K380

ZDROJ | Logitech

Logitech okrem spomínaného profi príslušenstva prináša na trh aj univerzálnu Bluetooth klávesnicu určenú pre viacero zariadení. Logitech K380 je určená pre zariadenia Apple (iOS, iPadOS, macOS, Apple TV) a systémy s Chrome OS, Android a Windows (od verzie 7).

Novinka je pomerne ľahká (423 g) a ponúka minimalistický dizajn, ktorý je vhodný na používanie v interiéroch, ale aj na cestách. Napája sa pomocou dvoch mikrotužkových batérií (AAA), vydržať by mali dva roky. Na výber je v troch farebných prevedeniach Black, Rose a Off-White. Cena klávesnice je 39,99 dolárov.

Novinky sa začnú predávať v priebehu augusta, v USA sú k dispozícii už teraz. Objednať si ich môžete na webstránke spoločnosti, alebo v e-shopoch, napríklad Amazon či Best Buy.

ZdrojLogitech 1,,2,3

Komentáre k článku