Reklama

Brutálny hardvér za 1 € pre Internetové programy? Slovak Telekom sa zbláznil!

PR článok

Byť či nebyť online na novej mašine? Jasné, že s ponukou T-Com a T-Mobile byť! Kto by nechcel špičkový tablet Asus Eee Pad Transformer či vydarený netbook a notebooky za euro?

S internetom výhodne

Kto sa hlási a berie špičkový tablet Asus Eee Pad Transformer s najnovším OS Android za jediné euro? Máte ho mať! Totiž T-Com a T-Mobile vám k pevnému alebo mobilnému neobmedzenému internetu takýto tablet ponúkne. A keď si z neho budete chcieť vytvoriť praktický netbook, stačí si výhodne dokúpiť externú klávesnicu. Pozrite si tabuľku akciových zariadení pre najpredávanejšie programy Turbo, Optik či Neobmedzený mobilný internet. Či ste doma alebo na cestách, môžete byť online na novom prístroji, ktorý vás bude stáť len euro. Ak chcete dlhú výdrž, maximálnu mobilitu a štandardnú klávesnicu, určite oceníte netbook Asus Eee PC 1001 PXD. Na každodenné používanie zase úplne postačí notebook Asus K53U, ktorým môžete nahradiť svoj starý stolný počítač alebo notebook. A ak patríte k náročnejším užívateľom a na notebooku i pracujete, vyberte si HP ProoBook 4530s. Ten má dokonca i numerickú klávesnicu a výkonný hardvér vás nesklame.

Akciové ceny zariadení pre dátové programy T-Com a T-Mobile
Zariadenie Turbo 2/Turbo 2 (Solo)
Optik 2/Neobmedzený mobilný internet 2
Turbo 3/Turbo 3 (Solo)
Optik 3/Neobmedzený mobilný internet 3
Netbook ASUS Eee PC 1001 PXD 1 € 1 €
Tablet ASUS EeePad Transformer 49 € 1 €
Notebook ASUS
K53U
49 € 1 €
Biznis notebook HP ProBook 4530s 149 € 99 €

POZN: Akciové ceny zariadení platia pri 24-mesačnej viazanosti. Cena dátových programov Turbo 2/Optik 2/Neobmedzený mobilný internet 2 v rámci akciovej ponuky je 21,99 € mesačne (resp. Turbo 2 Solo – 23,99 €) a Turbo 3/Optik 3/Neobmedzený mobilný internet 3 je 24,99 € mesačne (resp. Turbo 3 Solo – 26,99 €).

Slovak Telekom ponuka notebooky od 1 €

Počítajte s nami

Spočítali ste si, či sa vám súčasná akcia oplatí? Princíp je jednoduchý, zistite si cenu hardvéru (napr. Tablet Asus Eee Pad Transformer stojí bežne 399 €) a odpočítajte si ju z celkovej sumy, ktorú za internet zaplatíte počas 24-mesačnej viazanosti. Ak si vyberiete napríklad tablet s programom Optik 3, mesačne platíte 24,99 €. Za dva roky je to 599,76 €, z ktorých ak odpočítame sumu 398 €, ktorú ušetríte pri kúpe tabletu, vyjde vám suma za internetové pripojenie na dva roky len 201,76 €. A teraz sa držte, lebo ak si túto sumu rozpočítate na 24 mesiacov, vyjde vám, že za 30-megovú optickú linku Optik 3 „platíte“ mesačne len 8,41 €! Ak ste chceli tablet, teraz je tá správna chvíľa dostať ho s neobmedzeným a skutočne rýchlym pevným či mobilným internetom. T-Com a T-Mobile sa asi zbláznili, no vy vďaka súčasnej akciovej ponuke môžete surfovať naozaj výhodne.

Viac informácií hľadajte na www.t-com.sk

 Foto: Slovak Telekom
Foto: Slovak Telekom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.