Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bragi Dash Pro - bezdrôtové slúchadlá s umelou inteligenciou

Bragi Dash Pro - bezdrôtové slúchadlá s umelou inteligenciou
Zdroj | Bragi
Michal Spiegel
Bragi Dash Pro - bezdrôtové slúchadlá s umelou inteligenciou
Zdroj | Bragi
Zdroj | Bragi

Firma Bragi, ktorá sa venuje bezdrôtovým slúchadlám, predstavila nový model. Bragi Dash Pro disponujú operačným systémom a umelou inteligenciou.

Bragi Dash Pro sú samozrejme bezdrôtové a po dizajnovej stránke vyzerajú perfektne. Operačný systém OS3 sa postará o tzv. face-to-face translation cez program iTranslate, čiže simultánne prekladanie s podporou 40 jazykov. Okrem toho slúchadlá disponujú ovládaním pomocou gest. Nechýba spomínaná umelá inteligencia, o ktorú sa stará najinteligentnejší počítač IBM Watson.

Zdroj | Bragi
Pozrite si

Bragi Headphone – plne bezdrôtové slúchadlá za menej

Slúchadlá sa vedia pripojiť so zariadeniami Android, Apple alebo Windows cez jednoduché one-touch ovládanie. Bragi Dash Pro si môžete pripojiť k aplikácii Bragi app, aby ste mohli sledovať všetky informácie, ktoré budú slúchadlá o vás zbierať. Okrem merania srdcového tepu zvládnu Bragi Dash Pro merať aj spálené kalórie, počet krokov, vzdialenosť, kadenciu, rýchlosť, dýchanie a dĺžky.

Otázna je pohodlnosť slúchadiel, no v balení k nim dostanete 3 vymeniteľné penové štuple FitTips Pro vo veľkosti S, M a L. Okrem toho dostanete aj silikónové štuple FitSleeves vo veľkostiach XS, S, M a L.

Zdroj | Bragi
Pozrite si

Bragi má skutočne bezdrôtové slúchadlá, ktoré si zamilujete

Čo sa týka zvuku, Bragi sľubuje prvotriednu kvalitu. Do slúchadiel si môžete tiež vložiť hudbu, takže nepotrebujete telefón a pripojenie cez Bluetooth. Úložisko je 4 GB, čo poskytne miesto pre približne 1 000 mp3 skladieb. Okrem počúvania hudby môžete Bragi Dash Pro využiť aj na telefonáty.

Výdrž batérie Bragi Dash Pro má byť okolo päť hodín. Nechýba samozrejme krabička, ktorá vám slúchadla zvládne dobiť až 5-krát. Výhodou je aj vodotesnosť do hĺbky jedného matra, takže s nimi teoreticky môžete aj plávať.

Cena je 349 eur, no musíme uznať, že slúchadlá Bragi Dash Pro ponúkajú skutočne všetko potrebné pre šport. Kúpiť sa dajú už teraz na oficiálnej stránke Bragi. Pre športovanie v lete sa jedná o ideálnu záležitosť. Čo na ne poviete?

Zdroj | Bragi
Pozrite si

10 plne bezdrôtových slúchadiel nie len pre iPhone 7

Zdroj