Reklama

BoxWave Keyboard Buddy: na iPhone 4 rýchlejšie a pohodlnejšie

Marek Šimunek

Aj napriek tomu, že softvérová klávesnica v milovanom a zatracovanom smartfóne Apple iPhone patrí určite k tým najlepším, ktoré môžete v dotykových smartfónoch nájsť, je neustále veľa ľudí, ktorý hľadajú možnosť ako pridať štandardnú hardvérovú klávesnicu k svojmu iPhone, ktorú by mali stále k dispozícii. Riešením tejto požiadavky je vysúvateľná klávesnica Keyboard Budy.

BoxWave Keyboard Buddy

Už pred dvoma týždňami sme vás informovali o bluetooth klávesnici pre iPhone Thanko Bluetooth iPhone Keyboard. Čo si však budeme hovoriť, táto klávesnica síce svoj účel splní ale po stránke dizajnu a pravdepodobne aj pohodlia nie je tým pravým orechovým. S trochu iným riešením prichádza spoločnosť BoxWave, ktorej klávesnica Keyboard Buddy urobí z vášho iPhone skutočný slider s hardvérovou klávesnicou a to bez negatívneho vplyvu na jeho jedinečný dizajn a minimálneho zväčšenia hrúbky celého prístroja.

BoxWave Keyboard Buddy

Najväčšou výhodou riešenia od BoxWave, je že sa k iPhone výborne hodí a okrem samostatnej funkcie klávesnice pridáva aj funkciu ochranného púzdra. Samozrejme sa aj v tomto prípade jedná o Bluetooth klávesnicu, ktorých podporu priniesol Apple iOS 4. Priamo na klávesnici nájdete tlačidlo pre jej zapnutie a vypnutie v prípade, že ju akurát nepotrebujete a tiež mini USB port, pomocou ktorého sa klávesnica dobíja. Klávesnica disponuje 51 klávesami v štyroch radoch, pričom na nej nájdete aj tlačidlo “Home”, veľký Enter a tiež štvorsmerné šípky pre pohyb v napísanom texte. Prípadných záujemcov môže odradiť iba pomerne vysoká cena BoxWave Keyboard Buddy, ktorá je v internetovom obchode výrobcu stanovená na 69,95 USD (51,16 €).

Foto: www.boxwave.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.