Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 15.4.2014

Boxer – Ten najlepší emailový klient pre váš iPhone

Marek Šimunek

Náš dnešný tip je určený najmä používateľom, ktorí potrebujú, alebo skôr hľadajú alternatívu k zabudovanému emailovému klientovi v iOS. Ten síce ponúkne všetko, čo potrebujete, ale na druhú stranu prečo nedať šancu aj inej aplikácii.

Boxer

STIAHNITE SI aplikáciu Boxer z App Store

Boxer je alternatívny emailový klient pre iOS. Je teda určený pre iPhone, ale aj iPad a vyznačuje sa najmä moderným a prehľadným prostredím. Okrem známych kont ako Gmail, Yahoo, Outlook.com, iCloud, Hotmail podporuje aj protokol IMAP, takže si v ňom môžete nastaviť takmer každé emailové konto. Jeho veľkou výhodou je podpora push notifikácií, takže budete o svojich nových emailoch vedieť včas. Samotné ovládanie aplikácie používa gestá a tak môžete email jednoducho vymazať gestom do ľava. Ak toto gesto vykonáte iba do polovice obrazovky, email sa automaticky archivuje. Jednotlivé gestá samozrejme môžete podľa vašich potrieb zmeniť. Boxer však pridáva aj funkciu Like. V tomto prípade sa však nejedná o známy palec hore z Facebooku, ale o akúsi modernú alternatívu pre oznámenie odosielateľovi, že ste jeho email zobrali na vedomie. Po využití tejto funkcie totiž klient automaticky odošle správu o tom, že ste dali danému emailu „like“.

Boxer

Pochvalu si Boxer určite zaslúži za jednoduché a prehľadné okno pre vytvorenie emailu. V ňom môžete napríklad narozdiel od zabudovaného klienta pridávať obrázky aj z iných lokalít (Dropbox a Box). Ak máte radi maximálne zabezpečenie, tak vás Boxer poteší možnosťou pridania hesla, ktoré je potrebné pre otvorenie. Podporované sú pritom jednoduché štvorčíselné heslá, ale aj dlhé alfanumerické heslá. Nechýba ani integrácia Evernote pre odosielanie emailov do tohto poznámkového bloku jediným kliknutím, alebo integrácia kalendára, či sociálnych sietí Facebook a Twitter. Ak si chcete Boxer vyskúšať a nechcete hneď za neho platiť v App Store nájdete aj jeho Lite verziu zadarmo. Tá je však limitovaná len na jedno konto a samozrejme neobsahuje všetky výhody plnej verzie. Ak teda hľadáte alternatívu pre zabudovaného klienta vo svojom iPhone, určite vyskúšajte aplikáciu Boxer.

Boxer

Boxer

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 26,5 MB

Cena: 0,89 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.