Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless má už aj Bluetooth

ZDROJ | Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless bude od dnes nástupcom legendárneho a úspešného bezdrôtového reproduktora Bowers & Wilkins Zeppelin Air. Ten bol výborný, no zvládal len AirPlay (cez Wi-Fi). Nový Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless okrem toho dokáže prenášať hudbu aj cez Bluetooth s kodekom AptX.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1B__ZVUALsU

Anglický výrobca tvrdí, že Zeppelin Wireless síce vyzerá, ako predošlá verzia, no je kompletne prepracovaný. Vo vajíčkovitom tele je 5 reproduktorov – 2x 25 mm výškový a 2x 90 mm stredový FST reproduktor a 1x 150 mm woofer. Každý reproduktor má pritom vlastný Class D (2x 25 W, 2x 25 W, 1x 50 W) zosilňovač, pričom o prevod signálu sa stará DSP modul, ktorý je vraj 2x výkonnejší.

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless 17
ZDROJ | Bowers & Wilkins

O čo najlepšie podanie zvuku sa stará aj prepracovaná skrinka, ktorá je o 50% hrubšia, ako u pôvodného modelu. Vďaka tejto kombinácii a znalostiam značky vo výrobe hi-end reproduktorov má Zeppelin Wireless priniesť ešte lepší zvuk, ako predchodca.

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless 16
ZDROJ | Bowers & Wilkins

Zdroj zvuku môžete k novinke pripojiť aj káblom, a to buď cez 3,5 mm audio konektor, cez Ethernet kábel, vďaka čomu sa Zeppelin Wireless vie pripojiť aj na Spotify. Zeppelin Wireless má rozmery 660 x 183 x 188 mm a váži 6,5 kg.

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless 14
ZDROJ | Bowers & Wilkins

Novinka sa na trh dostane v priebehu tohto mesiaca s cenou 699,00 €.

https://www.youtube.com/watch?v=B1V1cqxiDB0

ZdrojBowers & Wilkins

Komentáre k článku