Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bowers & Wilkins PX - prémiové slúchadlá s adaptívnym potláčaním hluku

Bowers & Wilkins PX - prémiové slúchadlá s adaptívnym potláčaním hluku
Zdroj | B&W
Michal Spiegel
Bowers & Wilkins PX - prémiové slúchadlá s adaptívnym potláčaním hluku
Zdroj | B&W
Zdroj | B&W

Profesionál na trhu s audiom Bowers & Wilkins predstavil nové luxusné slúchadlá Bowers & Wilkins PX. Okrem vyššej ceny sa môžu pochváliť slušnými funkciami.

Pozrite si

Bowers & Wilkins PX – návykový bezdrôtový komfort

Zdroj | B&W

Čo vlastne stojí za označením PX? Znamená to, že novinka bude disponovať technológiou adaptívneho potláčania hluku, ktorá umožní prepínať medzi tromi módmi potláčania.

Režim „city“ napríklad umožní potláčať hluk mesta, no hluk premávky ponechá, takže by ste mali počuť prichádzajúce autá, ktoré vás môžu zraziť.

Druhým režimom je „flight“, ktorý umožní potlačiť zvuky lietadla a motorov počas letu. Tretím režimom je „office“, ktorý umožní potlačiť kancelárske zvuky.

Zdroj | B&W
Pozrite si

Bowers & Wilkins spravili Burberry reproduktor

Na prepínanie medzi módmi slúži PX aplikácia pre Android a iOS smartfóny. Bowers & Wilkins tak ponúknu možnosť pre každého.

Zaujímavou funkciou je aj automatické prerušenie skladby v prípade, že si slúchadlá zložíte z uší. V prípade, že ich položíte na stôl, slúchadlá sa prepnú do standby režimu.

Napriek tomu, že slúchadlá ponúkajú funkciu potláčania okolitého hluku, nejedná sa o žiadnu novinku. Takmer všetky moderné slúchadlá ponúkajú určitú praktickú funkciu. Iba za posledné týždne sme písali o Bang & Olufsen Beoplay E4 s hybridnou technológiou potláčania hluku či o slúchadlách Bose QC35 II s integrovaným Google Assistantom.

Zdroj | B&W
Pozrite si

Bowers & Wilkins Nautilus – 23-ročná legenda + rozhovor

Bowers & Wilkins PX ponúkajú okrem luxusného dizajnu s využitím koženého mostu a hliníku aj solídnu batériu, ktorá sľubuje až 22 hodín výdrže na jedno nabitie v bezdrôtovom režime a 33 hodín v káblovom režime.

Na výber máte dve farebné spracovania – šedé a zlaté. Slúchadlá sa dajú kúpiť už dnes za cenu 329 libier, čo je približne 370 eur. Čo na tieto prémiové slúchadlá od profesionálnej firmy vyrábajúcej audio poviete?

Zdroj | B&W