Reklama

Bose ukázalo nový reproduktor, ktorý vám bude na vode aj plávať

Zdroj | Bose
Michal Sobek
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Značka Bose predstavuje nový Bluetooth reproduktor. Bose SoundLink Flex má robustný dizajn, odolnosť IP67 a vydrží až 12 hodín.

Pozrite si

Bose sa púšťa do súboja proti AirPods Max. Predstavil vylepšený model

Reproduktor je menších rozmerov, konkrétne 20 x 9 x 5 cm. Bose sľubuje hlboké a bohaté tóny. Môže za to aj nová patentovaná technológia Bose PositionIQ, ktorá automaticky zisťuje orientáciu reproduktora, aby poskytovala čo najlepší zvuk.

Zariadenie si dokáže zapamätať až 8 naposledy pripojených zariadení. S pripojením pomocou Bluetooth tak nebude žiaden problém.

Bose SoundLink Flex má certifikáciu vodeodolnosti IP67. Zaujímavosťou je, že ak ho položíte na vodnú hladinu, tak bude plávať. Spoločnosť dokončila svoj špeciálny lak, ktorý je odolný voči UV žiareniu a korózii a nebude sa odlupovať ani na priamom slnku alebo na ľade.

Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje okolo 12 hodín, Všetko závisí od nastavenej hlasitosti. Reproduktor nabijete pohodlne cez moderný USB-C konektor.

Zdroj | Bose

Ovládanie môže prebiehať cez mobilnú aplikáciu Bose Connect alebo cez fyzické tlačidlá umiestnené na tele reproduktora. Je tu možnosť aj bezdrôtovo prepojiť rovnaké reproduktory a vytvoriť si tak poriadnu párty.

Bose SoundLink Flex sa dá kúpiť na oficiálnom webe výrobcu za 149 dolárov v čiernej, modrej a bielej farbe. Zatiaľ je k dispozícii iba v USA.

Pozrite si

Smart Soundbar 900 od Bose konečne s podporou Dolby Atmos

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.