Bose Sleepbuds II uľahčujú zaspávanie a pomáhajú pri poruchách spánku

ZDROJ | Bose

Bose prináša druhú generáciu svojich unikátnych slúchadiel, ktoré nie sú určené na zábavu, ale pomáhajú pri poruchách spánku a zaspávaniu. Ich unikátne funkcie dokážu upokojiť myseľ používateľa a zbavia ho rušivých zvukov okolia.

Na odfiltrovanie hluku slúžia silikónové koncovky a špeciálne zvuky, ktoré si môžu používatelia nechať prehrávať. Tieto zvuky na jednej strane zamaskujú hlučné prostredie a na druhej dokážu upokojiť myseľ.

ZDROJ | Bose

Ako vidíte na obrázku, slúchadlá sú na rozdiel od konkurencie naozaj miniatúrne, vojdu do uší a neprekážajú pri spánku ani ak spáva na boku.

Pozrite siSlúchadlá, s ktorými budete spať ako vo vatičke

Druhá generácia prináša zdokonalenú konštrukciu s oválnym dizajnom a hlavne špeciálnu povrchovú úpravu potláčajúcu prenášanie rušivých zvukov pri pohyboch hlavy po vankúši.

ZDROJ | Bose

Noise-masking (maskovanie zvukov) využíva sadu špeciálne navrhnutých zvukov, napríklad jemné šuštanie listov, praskanie ohňa, večerný orchester cvrčkov, zvuky mora. Všetky zvuky mora sú optimalizované tak, aby pomohli oddeliť nežiadúce zvuky z okolia a zaistili maximálny relax a komfort pri zaspávaní.

ZDROJ | Bose

Napriek tomu, že sú Bose Sleepbuds II miniatúrne, obsahujú množstvo elektroniky, ktorá spolupracuje s aplikáciou. Tá ponúka rozšírenú paletu upokojujúcich zvukov, funkciu osobného budíka s možnosťou zvolenia sa viacerých časov, nastavenie opakovania a postupné zosilňovanie jeho zvuku.

Viete, že…

..podľa prieskumu spí až 79 % dospelých menej ako 7 hodín a 30 % dokonca menej ako 6 hodín? 60 % dospelej populácie má problém dobre a nerušene spať, 25 % párov má oddelené spálne kvôli chrápaniu.

ZDROJ | Bose

V aplikácii si môžete nastaviť čas, počas ktorého bude prehrávaná zvolená zvuková kulisa. Komu vyhovuje maskovanie zvukov po celú noc, môže si ich nechať prehrávať až do prebudenia. Desaťhodinová výdrž sa postará o tom, aby sa majiteľ slúchadiel predčasne nezobudil.

Pozrite siBose Noise-Masking Sleepbuds – slúchadlá pre pokojný spánok

Bose Sleepbuds II sa skladajú z dvoch oddeliteľných častí – náušníkov a elektroniky. Vďaka tomu sa dajú slúchadlá vyčistiť a vydezinfikovať, dokonca aj na mokro. Puzdro slúchadiel zároveň slúži na dobíjanie batérie, dokáže ich nabiť až trikrát.

ZDROJ | Bose

Párovanie a spojenie je zabezpečené cez Bluetooth, k smartfónu sa slúchadlá pripoja automaticky, po ich vytiahnutí z puzdra.

Slúchadlá Bose Sleepbuds II sa začnú predávať na budúci mesiac za 270 eur. Nie je to málo, ale dobrý spánok je základ spokojného života a zdravia.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku