Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bose QuietControl 30 - bezdrôtové slúchadlá už aj na našom trhu

Bose QuietControl 30 - bezdrôtové slúchadlá už aj na našom trhu
Zdroj | Bose
Michal Spiegel
Bose QuietControl 30 - bezdrôtové slúchadlá už aj na našom trhu
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Bose jednoznačne vie robiť kvalitné audio. Najnovšie prinieslo na náš trh bezdrôtové slúchadlá s potláčaním okolitého hluku Bose QuietControl 30.

Pozrite si

Bose QuietControl 30: Bluetooth slúchadlá so špičkovým zvukom a výdržou

O slúchadlách sme písali ešte keď ich firma Bose čerstvo oznámila v júni. Vtedy sa však veľa detailov o nich nevedelo.

Pozrite si

Bose QuietControl 30 – zlatá stredná cesta?

Zdroj | Bose

Slúchadlá sú ľahké a dizajnom potešia možno iba štuple, ktoré majú ergonomický tvar. Slúchadlá však majú najväčšiu výhodu v tom, že dokážu aktívne potlačiť okolitý zvuk. Dokonca si viete určiť, do akej miery majú slúchadlá potláčať okolitý hluk.

Pozrite si

10 plne bezdrôtových slúchadiel nie len pre iPhone 7

Na túto technológiu je Bose obzvlášť hrdé, keďže ich vraj používajú aj piloti lietadiel, aby nepočuli v kokpite externý hluk. Či je to pravda, necháme už na vás ?.

Zdroj | Bose

Ak však často cestujete lietadlom, slúchadlá sú práve pre vás, keďže sú pohodlné, bezdrôtové a potlačujú hluk a to až v objeme 70 %. O toto potláčanie sa starajú dva vstavané mikrofóny.

Čo sa týka kvality zvuku, pri Bose si myslíme že sa nie je čoho obávať. Po konštrukčnej stránke sľubujú pohodlnosť pri nosení.

Zdroj | Bose
Pozrite si

Jabra Elite Sport sú skutočne bez jediného kábla

Zároveň sa hodia aj na outdoor aktivity, keďže sú odolné voči potu a vode.

Cez Bose slúchadlá samozrejme môžete aj telefonovať, no táto funkcia už je skôr štandardom pri všetkých podobných slúchadlách.

Medzi ďalšie funkcie patrí voliteľná možnosť, ktorá vám pri telefonovaní pustí časť vášho hlasu bez ozveny, ktorá zvyčajne vzniká.

Zdroj | Bose
Pozrite si

Kendall Jenner a Will.i.am majú vlastné bezdrôtové slúchadlá BUTTONS

Slúchadlá cez Bluetooth komunikujú so smartfón aplikáciou Bose Connect na iOS a Android. Párovanie je možné aj cez podporované NFC.

Súčasťou balenia slúchadiel Bose QuietControl 30 je trojica mäkkých silikónových štupľov v rôznych veľkostiach a štýlové púzdro.

Cena pre slovenský trh je nastavená na 314 eur, čo určite nie je málo. Bezdrôtové štupľové slúchadlá sa väčšinou pohybujú na cene okolo 200 eur. Na druhej strane sa jedná o značku Bose a o technológiu potláčania zvuku. Záleží, čo uprednostňujete. Otázne je, či táto funkcia stojí za trochu prestrelenú cenu.

Zdroj | Bose

 

 

 

 

Zdroj