Reklama

Bose pridáva slúchadlám Headphones 700 nastaviteľný ekvalizér

Zdroj | Bose
Richard Pliešovský
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Najnovší a najvyšší model slúchadiel Bose Headphones 700 dostáva novú a praktickú funkciu nastaviteľného ekvalizéra. Aj keď sa teraz zrejme audiofili chytajú za hlavu, niekedy je dobré upraviť si charakteristiku zvuku podľa seba.

Používatelia slúchadiel známymi vernosťou reprodukcie a výborne zvládnutým aktívnym potláčaním hluku (ANC – Active Noise Cancelling), získavajú možnosť upraviť si zvuk podľa vlastných preferencií a zdôrazniť výšky, stredy alebo basy. Funkcia je dostupná po automatickej aktualizácii firmvéru, ekvalizér si potom nájdu v aplikácii Bose Music.

Pozrite si

ZNAČKY | Bose – spoločnosť, ktorá priniesla revolúciu vo svete audia

Headphones 700 používajú oproti starším generáciám slúchadiel Bose nové meniče a ich zvukové vlastnosti sú vyladené tak, aby si poslucháč vychutnal pokiaľ možno čo najvernejšiu reprodukciu zvuku.

Zdroj | Bose

Bose je priekopníkom technológie ANC. Tá sníma okolité zvuky a pomocou elektroniky ich dokáže potlačiť a tak vytvárať čo najideálnejšie podmienky na počúvanie. Výhoda tejto technológie je zrejmá a dnes nie je exkluzívnou funkciou len pre pilotov helikoptér, ale je dostupná aj pre bežných ľudí pracujúcich v hlučných kanceláriách, turistom v lietadle, či pomáha sústrediť sa počas home-office v domácej karanténe.

Pozrite si

Obľúbené slúchadlá Bose QC35 nahrádzajú Noise Cancelling Headphones 700

Najnovší model Bose Headphones 700 bol predstavený v máji 2019. Slúchadlá využívajú na identifikáciu okolitých zvukov až osem mikrofónov, vďaka čomu sa zlepšilo odrušenie a tiež identifikácia hlasu používateľa v rušnom prostredí.

Zdroj | Bose

Slúchadlá vydržia na jedno nabitie 20 hodín, okrem bezdrôtového prenosu signálu sa môže prenášať aj cez kábel. Nabíjajú sa pomocou USB-C portu, ovládajú kapacitnými ovládačmi (prijatie/ ukončenie hovoru, stlmenie zvuku, regulácie hlasitosti, pozastavenie prehrávania hudby a preskakovanie piesní).

Bose Headphones 700 kúpite na Slovensku za 399 € v striebornom alebo čiernom prevedení.

Zdroj | Bose
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.