Reklama

Bose predstavil Smart Soundbar 300 s AirPlay 2

Zdroj | Bose
Richard Pliešovský
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Bose rozšíril svoje portfólio a na IFA 2020 v Berlíne nám ukázal úplne nový model. Soundbar 300 sa uchádza o priazeň dobre nastavenou cenou a množstvom funkcií. V ponuke pre domáce kino ho môžeme umiestniť pod modely Soundbar 500 a 700.

Nový soundbar prichádza so štíhlym dizajnom (na výšku má 5 cm). Podľa výrobcu by tento systém nemal mať problémy s umiestnením pod akýkoľvek televízor, bez toho, aby zavadzal.

Zdroj | Bose

O skvelý zvuk sa starajú štyri širokopásmové meniče, ktoré sú spárované v reálnom čase a prispôsobujú zvuk podľa typu prehrávaného zdroja. Poskytnú tak iný zvuk pri pozeraní filmu, iný počas hrania hier a iný, ak si chcete vychutnať audio koncert Čajkovského. Nechýba technológia Bose QuietPort, ktorá údajne redukuje skreslenie zvuku.

Pozrite si

Zosadí Bose TV Speaker najpredávanejší soundbar Solo 5?

S kvalitným zvukom tak získate veľa podobných funkcií, aké sú vo vyšších modeloch. Za zmienku určite stojí podpora AirPlay 2 a hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant. Mn ohých poteší prítomnosť technológie SimpleSync, ktorá umožňuje jednoduché prepínanie zvuku medzi Bose Soundbar 300 a dvojicou slúchadiel či inými reproduktormi.

Zdroj | Bose

Vďaka kompatibilite s Wi-Fi, Bluetooth 4.2, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect môžete bezdrôtovo streamovať akéhokoľvek zdroja. Stačí si vybrať vami preferované hudobné služby alebo si pustiť čokoľvek zo smartfónu či tabletu. Všetko, čo si prehráte vo svojom zariadení, môžete počuť aj cez Bose Smart Soundbar 300.

Zdroj | Bose

Podobne ako zvyšok svojej rady, je aj Bose Soundbar 300 kompatibilný s množstvom príslušenstva Bose. Zvuk môžete vylepšiť reproduktory priestorového zvuku, alebo subwoofermi.

Pozrite si

Viete ako sa zúčastniť na najväčšom veľtrhu IFA 2020?

Bose Smart Soundbar 300 využíva pripojenie k televízoru pomocou optického zvukového kábla (je v balení) alebo HDMI (nie je v balení). Soundbar sa jednoducho spojí s televízorom a pripojí k napájaniu. Potom si stiahnite aplikáciu Bose Music (Android, iOS), aby ste dokončili nastavenie, pripojili sa k Wi-Fi a zvolili hlasového asistenta.

Zdroj | Bose

Bose Soundbar 300 si môžete už teraz predobjednať priamo v jeho on-line obchode. Cena soundbaru je 399,95 dolárov, predávať sa začne 15. septembra 2020.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.