Reklama

Bolle BP-10: Tlačte fotky priamo z iPhone

Marek Šimunek

V pondelok bola predstavená aktualizácia Apple iOS 4.2, ktorá priniesla pre iPhone, iPad a iPod Touch bezdrôtovú tlač pomocou AirPrint. Je teda otázne či firma Bolle neprichádza zo svojou tlačiarňou určenou pre Apple iPhone s krížikom po funuse. Tento sympatický produkt si však možno nájde svojich nadšencov medzi odporcami bezdrôtovej tlače, alebo ako podarený aj keď mierne predražený darček.

Bolle BP-10 iPhone printer

Malá biela tlačiareň BP-10 je okrem dobíjania iPhonu schopná tlače fotografií vo formáte 4 x 6 na fotografický papier veľkosti A6. Pre obsluhu tlačiarne a nastavenie niekoľkých volieb ako počet kópií, tlač jednotlivej fotografie alebo mozaiky, slúži aplikácia Bolle Photo iPhone App, ktorá je dostupná v App Store. Škoda, že výrobca nerozšíril možnosti tejto tlačiarne aj na reproduktorový dok, čím by získala väčšiu škálu využitia.

Bolle BP-10 iPhone printer

Zaujímavo pôsobí samotná tlač fotografie, nakoľko tlačiareň vždy tlačí jednu farbu a teda fotografický papier tlačiareň vypľuje a opätovne zhltne štyri krát a až potom je fotka hotová. Pomerne obmedzené využitie tejto malej tlačiarne určite obmedzuje aj jej cena, ktorá činí 119,99 GBP (141,52 €). Tlačiareň Bolle BP-10 si môžete zakúpiť v internetovom obchode mobilefun.co.uk a je kompatibilná zo všetkými štyrmi generáciami Apple iPhone.

Fotky: www.mobilefun.co.uk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.