Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

B&O Beoplay M5 - nádherný, no drahý 360° reproduktor

B&O Beoplay M5 - nádherný, no drahý 360° reproduktor
Zdroj | Beoplay
Michal Spiegel
B&O Beoplay M5 - nádherný, no drahý 360° reproduktor
Zdroj | Beoplay
Zdroj | Beoplay

Bang & Olufsen boli vždy zárukou kvality a perfektného dizajnu. V Las Vegas bol predstavený nový kúsok od tejto vizionárskej spoločnosti – B&O Beoplay M5.

Jedná sa o bezdrôtový Bluetooth reproduktor, ktorý disponuje funkciou multiroom audio, takže hudbu môžete počúvať vo viacerých miestnostiach domácnosti.

Na úvod vás reproduktor B&O Beoplay M5 zaújme určite svojím minimalistickým, no predsa krásnym dizajnom. Postarala sa oň známa dánska dizajnérka Cecilie Manz. Autori použili myšlienku vytvoriť audio produkt, ktorý bude zároveň slúžiť ako dekorácia domácnosti a myslím, že sa im to podarilo.

Vrchný disk reproduktora je vyrobený z hliníka a slúži na ovládanie zariadenia. Pomocou stlačenia hudbu zastavíte alebo pokračujete v prehrávaní. Otáčaním disku sa pridáva hlasitosť.

Zdroj | Beoplay
Pozrite si

Bang & Olufsen má nové futuristické reproduktory BeoSound 1 a 2

Čo sa týka kvality hudby, reproduktor disponuje funkciou 360° audio, ktoré by malo naplniť vašu domácnosť kvalitnou hudbou.

B&O Beoplay M5 má zabudované tri tweetery, stredný driver a 5″ woofer, čo je dostatočný dôkaz, že B&O to myslí s hudbou vážne.

Pomocou mobilnej aplikácie si určíte, kde bude reproduktor postavený alebo zavesený. Tak dosiahnete najlepšie rozliatie zvuku. V aplikácii si môžete zároveň nastaviť namierenie zvuku do jedného smeru, čo tiež nie je na škodu.

Zdroj | Beoplay
Pozrite si

Bang & Olufsen Beomaster 1400 – Berieš, či nie? Beriem!

B&O Beoplay M5 má zabudovanú funkciu chromecast pre pohodlné streamovanie hudby zo všetkých známych služieb ako Spotify, Google Play Music či Pandora.

Funkciu multiroom môžete využiť aj v kombinácii s druhými Bang & Olufsen reproduktormi, Beoplay A6 a Beoplay A9. Tiež nechýba podpora pre Beolink Multiroom, Spotify Connect, Apple AirPlay či QPlay 2.0.

Poďme k tomu hlavnému a to cene. B&O Beoplay M5 bude dostupný v dvoch verziách – šedej a čiernej za cenu 599 dolárov. Kúpiť sa bude dať postupne v priebehu januára. Veríme, že sa čoskoro dostane aj na náš trh nech ho môžeme poriadne otestovať.

Zdroj | Beoplay
Pozrite si

Bang & Olufsen BeoSound 35 – štýl a kvalita v jedinom reproduktore

Zdroj