B&O Beoplay H4 ponúkajú to, po čom používatelia túžili

ZDROJ | B&O

Novinka z dielne B&O, náušné slúchadlá Beoplay H4, ponúka vynovený dizajn, vysoko kvalitné materiály a, samozrejme, aj vylepšené funkcie funkcie.

Druhá generácia Beoplay H4 sa pýšia tým, že reagujú na požiadavky zákazníkov. Ako novinku ponúkajú možnosť využiť hlasového asistenta vášho smart zariadenia. Toho aktivujete hardvérovým tlačidlo. Tiež je zapracovaný mikrofón navyše, ktorý je údajne v ideálnej vzdialenosti a uhle od vašej hlavy, aby bolo zachytenie príkazov vždy dokonalé. Novinkou je aj USB-C port, ktorý nahradil Micro USB.

ZDROJ | B&O

Ušnice ako náhlavný pás sú obalené jahňacou kožou. Výrobca na ušnice použil pamäťovú penu, ktorá sa prispôsobuje tvaru a krivkám uší, aby čo najlepšie priľahli, boli pohodlné a pôsobili ako pasívna izolácia okolitého hluku.

ZDROJ | B&O

Spoločnosť si dala záležať na jednoduchosti ovládania. To sa skladá z troch tlačidiel. Stredovým tlačidlom prijmete alebo ukončíte hovor, rovnako ako spustíte či zastavíte skladbu. Horným dolným tlačidlom ovládate hlasitosť a prepínate skladby. Ak stlačíte horné a spodné tlačidlo súčasne spárujete slúchadlá cez Bluetooth. Slúchadlá zapnete alebo vypnete ďalším, tentokrát, posúvnym tlačidlom.

ZDROJ | B&O

Slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay H4 majú odporúčanú maloobchodnú cenu 300 € a k dispozícií sú v dvoch vyhotoveniach, béžovej a čiernej. Zakúpiť sa dajú v lokálnych predajniach značky, na stránke www.bang-olufsen.dk alebo u vybraných predajcov tretích strán.

Zdrojbang-olufsen.com

Komentáre k článku