Reklama

Bluetooth slúchadlo ako zosilňovač pre TV a domáce kino

Imrich Maťo

Patríte k tým, ktorí stále a (takmer) za každých okolností majú na uchu Bluetooth slúchadlo, aby ste boli v spojení so svojím mobilom? Môžete ho nosiť, aj keď pozeráte televíziu.

 

The Personal Television And Theater Amplifier

Ak ste notorický nosič Bluetooth slúchadla na uchu (takmer) úplne vždy a všade, len aby ste zostali v spojení so svojím mobilným telefónom a nechce sa vám ho dávať dole, ani keď pozeráte televíziu, alebo sledujete film z domáceho kina, nezúfajte. Máte teraz možnosť nosiť vaše Bluetooth slúchadlo aj pri sledovaní vášho obľúbeného TV programu či filmu. Bezdrôtové dobíjacie slúchadlo, prezentované ako „The Personal Television And Theater Amplifier“, zosilňuje zvuk z televízie, rádia, alebo alebo domáceho kina až do 50 decibelov. Tento diskrétny a bezdrôtový headset mobilného telefónu je vybavený smerovým mikrofónom, ktorý zosilňuje nízke i vysoké frekvencie zvukov produkuje bohaté, ľahko počuteľné tóny. Pri jeho nosení sa tak ľahko manželke alebo priateľke nevyhovoríte, že ju „nepočujete“, keď na vás spustí lavínu požiadaviek alebo výčitiek.

 

18 hodín hovoru

Nastaviteľná penová slučka drží slúchadlo pohodlne na uchu a tri rôzne veľkosti mäkkých silikónových náušníkov vám pomôže vybrať si optimálny pre pohodlné nosenie. Nastavenie hlasitosti upravíte jednoduchým stlačením tlačidla. Li-Ion batéria udrží slúchadlo funkčné až do 18 hodín hovoru po štyroch hodinách nabíjania. Hm, už vidím, ako si niektorí z vás naň robia chúťky. Toto Bluetooth slúchadlo a osobný zosilňovač v jednom si môžete objednať u firmy Hammacher Schlemmer, ktorá už od roku 1848 pôsobí ako predajca a dealer zásielkového obchodu, a to na jej webovej stránke. Cena slúchadla pritom nie je vôbec závratná, bez prepravných a ostatných poplatkov vás vyjde na 29,95 $, teda približne 24 €. Na záver len malá poznámka. Aj toto slúchadlo občas snímte z ucha, aspoň pri určitých činnostiach, aby vám neprirástlo k uchu, ak vám už prirastie k srdcu.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.