Reklama

Bluetooth reproduktor Sony SRS-X3 si požičiava dizajn vlajkovej lode

Marek Šimunek

Prenosné reproduktory sa tešia veľkej obľube, čoho jasným dôkazom je aj novinka z dielne Sony. SRS-X3, ako sa nový prenosný Bluetooth reproduktor volá je ideálnym pre použitie v interiéry, ale aj vonku. Svojim dizajnom sa vynikajúco hodí k súčasnej vlajkovej lodi Sony Xperia Z2, z ktorej si niektoré dizajnové prvky aj požičiava.

Sony SRS-X3

Podľa Sony sa nový reproduktor môže pochváliť plnými basmi, za čo vďačí použitiu dvojice pasívnych basových žiaričov, ktoré sú umiestnené súčasne v prednej, ako aj zadnej stene. Spolu s reproduktormi, ktoré sa chvália výkonom 20 W vraj Sony SRS-X3 spravý prenosný hudobný systém z akéhokoľvek smartfónu. Na kvalitnej reprodukcii sa bude podpisovať aj technológia Sony ClearAudio+.

Sony SRS-X3

Samozrejme, že pre pripojenie k telefónu je využívaná technológia Bluetooth, pričom nechýba ani NFC pre rýchle párovanie. Integrovaná batéria, ktorú môžete nabíjať pomocou samostatnej nabíjačky, alebo microUSB kábla vydrží na jedno nabitie sedem hodín nepretržitého prehrávania hudby. Nový reproduktor Sony SRS-X3 by sa mal v predaji objaviť v priebehu júla tohto roku, za zatiaľ neznámu cenu.

Foto: Sony

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.