Reklama

Bluetooth repro Logitech UE BOOM je váš nový priateľ nielen do dažďa

Marek Šimunek

Ak sa pozriete na najnovší reproduktor spoločnosti Logitech, ktorý nesie prívlastok UE (Ultimate Ears) pravdepodobne vám pripomenie flašku na nápoje. Ako sme si však už v prípade produktov Logitech UE zvykli, môžeme sa tešiť na poriadnu dávku kvalitnej hudby.

Logitech UE BOOM

Musím sa otvorene priznať, že z produktov Logitech UE som naozaj nadšený a to konkrétne od momentu kedy som mal možnosť vyskúšať si reproduktor Logitech UE Air Speaker. Jednoducho viem, že môžem očakávať skutočne kvalitný zvuk a navyše aj nezameniteľný dizajn. Presne tieto predpoklady spĺňa aj nový reproduktor Logitech UE BOOM, ktorý bol predstavený počas medzinárodnej výstavy IFA 2013 a svojim vzhľadom najviac pripomína reproduktor v tvare fľaše na vodu, Scosche boomBOTTLE. Novinka nie je určená do obývačky, alebo pracovne, ale na časté prenášanie a do nehostinného terénu. Preto neprekvapí jej odolnosť voči vode a prachu. Pri použití ďaleko od elektrickej energie oceníte aj vynikajúcu výdrž na úrovni 15-tich hodín.

Logitech UE BOOM

Pre zistenie zostávajúcej energie Logitech implementoval zaujímavé riešenie. Stačí stlačiť tlačidlo plus, alebo mínus, ktoré vďaka dizajnu istotne nikto neprehliadne a reproduktor vám oznámi hladinu zostávajúcej energie. Logitech UE BOOM je samozrejme Bluetooth reproduktorom, ktorý produkuje zvuk v okruhu 360°. Ak sa na jednej párty stretne viac majiteľov UE BOOM, môžete ich navzájom spojiť pomocou špeciálnej aplikácie, ktorá je dostupná pre Apple iOS a Android a prehrávať tak hudbu v stereo móde. Bluetooth reproduktor Logitech UE BOOM si môžete v šiestich farebných prevedeniach kúpiť za 199 eur.

Logitech UE BOOM

Foto: Logitech UE, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.