Reklama

BlueAnt T1: headset pre náročných a do náročných podmienok

Števo Porubský

Spoločnosť BlueAnt (v preklade Modrý Mravec) predstavila zaujímavý Bluetooth headset, ktorý by mal zvládnuť aj tvrdšie zaobchádzanie a majiteľovi poskytnúť takmer dokonalý zvuk aj v neprajnom veternom počasí.

 BlueAnt T1

Novinka z dielne BlueAnt kombinuje klasický dizajn výrobcu, špičkové technológie a odolnosť v podaní odnímateľného silikónového predného panelu, ktorý chráni slúchadlo v drsnom prostredí. Cieľová skupina je takmer istá, aj keď si neviem predstaviť ako budú robotníci vyzerať pred kolegami, keď s týmto „zázrakom“ prídu do práce. Výhody sú však jasné. Žiadna starosť o mobilný telefón, kvalitný zvuk nielen v slúchadle, ale aj v mikrofóne vďaka redukcii okolitého hluku a samozrejme odolnosť. Čo viac si priať? Asi len to, aby sa BlueAnt T1 náhodou nespadol z ucha do čerstvého betónu….

 BlueAnt T1

WAT?

Výrobca sa chváli aj tým, že v novinke je použitá doteraz najlepšie technológia (Wind Armour Technology) na redukciu šumu vetra čo je častý problém nielen Bluetooth slúchadiel, ale aj samotných mobilov. Novinka by tak mala zvládnuť redukovať vietor až do rýchlosti 40 km/h. Model T1 umožňuje aj ovládanie telefónu hlasom, A2DP profil pre streamovanie hudby (aj keď len mono) a taktiež navádzanie GPS navigácie v telefóne. Zabudovaná batéria by mala udržať tento malý odolný zázrak pri živote okolo 120 hodín a do 6 hodín hovoru. Na trhu sa BlueAnt objaví v priebehu mája s cenovkou okolo 57,00 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.