Reklama

Black Friday sa blíží, nákupná horúčka stúpa

Zdroj | GearBest.com
PR článok
Zdroj | GearBest.com
Zdroj | GearBest.com

Deň maximálnych zliav, Čierny piatok, alebo ak chcete Black Friday, je už za dverami. Doslova len niekolko hodín nás delí od možnosti získať na vybraný výrobok zľavu, ktorá je len raz za rok. Len na Black Friday.

Zdroj | GearBest.com

Aj obchod GearBest.com si pre vás pripravil veľkú zľavovú akciu Black Friday, ku ktorej pridal Kybernetický pondelok, Cyber Monday. Akcia Black Friday začína už o polnoci 26.11.2015 a pokračuje v piatok 27.11.2015. Zľavy určené pre Cyber Monday na vás čakajú v pondelok 30.11.2015. Na stránkach obchodu je pre vás pripravených mnoho zaujímavých zariadení. Každý si nájde to svoje, či už smartfón, tablet, hodinky, outdoorovú kameru a veľa iných darčekov. Len sa nesmiete nechať predbehnúť. Mnohé z výrobkov sú v obmedzenom počte, preto platí staré známe, kto si skôr objedná, ten poteší seba, alebo svojich blízkych skvelým darčekom.

Zdroj | GearBest.com

Vďaka Black Friday máte šancu získať niektorý z ponúkaných produktov za cenu, aká sa tak skoro, a možno už nikdy, nezopakuje. Všimnite si napríklad smartfón Xiaomi RedMi Note 2, ktorého cena bude iba 79,99 $, alebo laserovú gravírovačku NEJE DK-8 Pro-5, ktorú na Black Friday môžete získať len za 77,69 $. Podmienkou získania produktu za akciovú cenu je zdieľanie odkazu tohto produktu na nástenke svojho Facebookového profilu. Získate tak špeciálny promo kód, ten potom zadáte pri nákupe daného výrobku. A je to. Už len počkať, kedy k vám dodazí kuriér.

Zdroj | GearBest.com

To ale nie je všetko, akcia totiž pokračuje aj na Cyber Monday, kedy GearBest.com pre vás pripravil ďalšie zaujímavé zľavy. Podmienka pre ich získanie je rovnaká, ako na Black Friday. V pondelok 30.11.2015 na vás čaká napríklad SY X25 RC Quadcopter za 40,99 $, alebo hodinky Zeblaze Crystal Smart v cene len 32,99 $. Opäť je z čoho vyberať. Okrem toho máte šancu získať aj špeciálny darček. Stačí v sekcii Promo akcie kliknúť na záložku Lucky Draw, zadať číslo zaplatenej objednávky a ste v hre o niektorú zo skvelých cien.

Zdroj | GearBest.com

Váhať sa nevypláca, určite nie na Black Friday a Cyber Monday v internetovom obchode GearBest.com.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.