Reklama

BioLogic Bike Mount a ReeCharge: novinky pre cyklistov s Apple iPhone

Števo Porubský

Kalifornská spoločnosť Dahon nedávno predstavila zaujímavé príslušenstvo pre cyklistov, ktorí sú zároveň majiteľmi známeho Apple iPhone. V Amerike teda mánia tohto telefónu neprestáva a vstupuje na ďalšie trhy.

 BioLogic Bike Mount for iPhone

BioLogic Bike Mount for iPhone

Inak povedané držiak Apple iPhone na bicykel, s ktorým sa nikdy nestratíte a ani vám počas cyklotúry nevypadne. Držiak sa jednoducho uchytí na riadidlá a tak si môžete aj počas výletu alebo tréningu „trackovať“ svoju trasu. Hlavnými benefitmi držiaka sú podľa výrobcu vodeodolnosť a schopnosť absorpcie otrasov. Vodeodolnosť je zaručená kompletným uložením telefónu iPhone do plastovo-silikónového obalu, ktorý má priehľadnú membránu. Rovnako tak je zabezpečená ochrana proti otrasom. Držiak má dokonca uzavierateľné otvory pre nabíjačku a fotoaparát. Okrem toho je držiak otočný, čím je možné docieliť vertikálne alebo horizontálne uloženie. Cena tohto držiaka je $59,99 čo je približne 43,00 €.

 BioLogic Bike Mount for iPhone

BioLogic ReeCharge

Druhou novinkou spoločnosti Dahon je táto 1 600 mAh Li-Pol batéria s možnosťou upevnenia na bicykel. Jediným problémom je len to, aby váš bicykel disponoval dynamom na dobíjanie svetiel, čo u nás nebýva štandardom. Dynamo totiž potrebujete na postupné nabitie zabudovanej batérie. Ak nič takéto nemáte, nemusíte zúfať. Výrobca tvrdí, že zabudovanú batériu je možné nabíjať aj pomocou USB kábla z počítača alebo priamo z elektrickej siete. Z  BioLogic ReeCharge vytŕča USB port, do ktorého jednoducho zasuniete kábel pre iPhone, resp. akýkoľvek iný telefón a môžete nabíjať. Jednoducho snímateľnú a odolnú batériu BioLogic ReeCharge si môžete zobrať kamkoľvek so sebou a mať tak „zásobu“ energie pre mobil vždy pripravenú. Cenovka tejto novinky sa pohybuje na americkom trhu na úrovni $119,95, čo predstavuje približne 85,00 €.

BioLogic ReeCharge

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.